Zadnji ispit - diplomski
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)

#1: Zadnji ispit - diplomski Autor/ica: Anja PostPostano: 21:52 čet, 26. 2. 2004
    —
Jel netko zna postoji li minimalni vremenski razmak koji mora biti između zadnjeg položenog ispita i diplomskog ispita? Osim"dok se unese u bazu", iako to vjerojatno jest nužni uvjet. Imam posla!

#2:  Autor/ica: Edo PostPostano: 15:12 pet, 27. 2. 2004
    —
Statut o tome nista ne kaze. Jedino je ogranicenje da se obrana diplomskog mora oglasiti tjedan dana unaprijed, a ne moze se oglasiti prije nego sto je indeks usporedjen s prijavnicama. Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate. Tesko da to moze napraviti za manje od par tjedana. A onda treba i ispraviti greske koje on nadje... U praksi, treba ostaviti nekih mjesec dana za taj proces. Zato je, ako se covjeku zuri, bolje diplomski predati prije nego sto se poloze svi ispiti. U protivnom, nuzno je malo praznog hoda.

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:07 ned, 21. 3. 2004
    —
Edo (napisa):
Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate.


Moja preporuka svima koji počinju pisati diplomski rad je da nakon svako završeno poglavlje odmah predaju na čitanje mentoru. Ja sam imala sreću da sve odmah bilo OK Very Happy i kao što Edo napisa mentoru je trebalo tjedan dana da pregleda rad. No, od drugih sam čula da taj dio prepravljanja i ispravljanja zna bit mukotrpan i velika gnjavaža ako se sve odjednom preda u komadu. Smile



Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin