Domaće zadaće
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: Domaće zadaće Autor/ica: integral PostPostano: 17:53 pon, 9. 5. 2011
    —
Jel postoji uvjet na broj bodova iz domaćih zadaća iz MA2 potreban za prolaz kolegija? Tipa da je potrebno ostvariti 50% bodova (kao što je bilo iz LA1)? Hoće li profesor uopće na usmenome gledati koliko ko ima bodova iz zadaća i to uzeti u obzir pri ocjenjivanju?
Smile

#2:  Autor/ica: piccola PostPostano: 13:45 uto, 31. 5. 2011
    —
nema nikakvih uvjeta,zadaće se zadaju samo kako bi studenti vježbali nešto... profesora zanima samo znanje i razumijevanje...

#3:  Autor/ica: PermutiranoPrase PostPostano: 9:35 ned, 2. 10. 2011
    —
Nego, rekli su da treba riješiti minimalno 5 zadataka za domaći.
Ako ja riješim 5 i npr. pola mi bude krivih, utječe li to na išta, hoću li dobiti ta 2 boda po domaćem ili ne? Je li bolje riješiti 7 zadataka, pa ako 2 budu kriva, svejedno imam 5 točnih, tj. dobijem 2 boda?
Ili je posve nevažno? Very Happy

Jer cilj mi je skupiti max. bodova iz domaćih (iako znam da ako padnem je to beskorisno. Very Happy)

#4:  Autor/ica: hstojanovic PostPostano: 17:48 ned, 2. 10. 2011
    —
Koliko znam, do sada su svi uvijek dobivali sve bodove iz tih zadaća neovisno o točnosti.

#5:  Autor/ica: PermutiranoPrase PostPostano: 7:01 uto, 4. 10. 2011
    —
Super, hvala! Smile

#6:  Autor/ica: pllook PostPostano: 16:49 pet, 4. 4. 2014
    —
ako zadatak ima vise dijelova, trebamo li rijesiti 2 podzadatka kao na MA1 ili sve?

#7:  Autor/ica: room PostPostano: 18:06 pet, 4. 4. 2014
    —
Asistent nije ništa spominjao posebno na vježbama pa onda valjda i dalje vrijedi da se samo dva podzadatka trebaju riješiti. Ionako oni ne gledaju to toliko detaljno. Wink



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin