Predavanje akademika Sibe Mardešića
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematika (općenito)

#1: Predavanje akademika Sibe Mardešića Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 22:11 sri, 11. 5. 2011
    —
Pozdrav!

Jeli se možda snimalo video ili(inkluzivno) audio načinom predavanje i ako jest hoće li biti dostupno negdje?

Nisam mogao, a želio sam ići. Ako ništa, ukratko dojmovi i najzanimljiviji trenuci predavanja.

#2:  Autor/ica: rimidalv1991 PostPostano: 11:18 čet, 12. 5. 2011
    —
Udruga koja je organizirala predavanje je snimala predavanje, tako sam uvjeren da će se taj video postavit online uskoro.

#3:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 11:50 čet, 12. 5. 2011
    —
Carevskiiiiiii!!! Čast udruzi! Hvala.

#4:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 12:37 čet, 12. 5. 2011
    —
rimidalv1991 (napisa):
Udruga koja je organizirala predavanje je snimala predavanje, tako sam uvjeren da će se taj video postavit online uskoro.

nije bas udruga snimala ali video postoji. sad, oce li biti na netu ili ne neznam. i trebao bi doci video do udruge ali to isto neznam kad ce se desit. ako nesto saznam javim.

#5:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 12:08 pon, 16. 5. 2011
    —
Obavijest je obrisana sa virtualne naslovnice fakulteta pa neznam ime udruge koja je ogranizirala kolokvij, znaš li ime udruge kako bi ih mogao pitati dali će video javno distribuirati?

#6:  Autor/ica: goranm PostPostano: 12:36 pon, 16. 5. 2011
    —
RonnieColeman (napisa):
Obavijest je obrisana sa virtualne naslovnice fakulteta pa neznam ime udruge koja je ogranizirala kolokvij, znaš li ime udruge kako bi ih mogao pitati dali će video javno distribuirati?

http://www.estudent.hr/

#7:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 13:09 pon, 16. 5. 2011
    —
Hvala, evo i odgovora:

Pozdrav kolega,
snimka će biti objavljena na www.vimeo.com/estudent - vjerojatno do kraja
ovoga tjedna.

Hvala na interesu; ako te zanimaju druga predavanja i događanja u
organizaciji eSTUDENTa na PMF-u i drugim fakultetima, prijavom na
http://prijatelji.estudent.hr ćeš dobivati obavijesti o tim događanjima
putem maila.

#8:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 14:28 čet, 2. 6. 2011
    —
Novi info, odgovor na moj upit o tome kada bi se moglo očekivati video objelodanjenje:

Podsjetio sam još jednom sve zadužene u Udruzi i čekam njihov odgovor, ali prema onome što zadnje znam - predavanje je snimao netko s PMF-a (a ne mi sami), pa čekamo da nam se pošalje snimka.

Javit ću Vam čim saznam više detalja.


Zato, ako se itko prepoznaje u ne/posrednoj ulozi snimatelja ili poznaje istog neka pokuša potaknuti daljnje pomicanje snimke prema adresi objave. Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Matematika (općenito)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin