Pedagogija 2
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji

#1: Pedagogija 2 Autor/ica: Mas PostPostano: 9:10 pet, 20. 5. 2011
    —
Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas

#2:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 10:19 pet, 20. 5. 2011
    —
Mas (napisa):
Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas

A promjena je dosla jer se kao i obicno profesori tih wanabe kolegija predomisljaju kak im se digne pa iskreno, mene nije ni zacudilo jer bi bilo cudno da nije bilo neke promjene u zadnji tren.
Profesorica je rekla da ako dobijes 4 ili 5 iz drugog kolokvija da ne trebas ici na usmeni i dobijes odmah ocjenu a ako dobijes manje onda kao trebas ici (to je bila prva verzija) pa je kasnije rekla da student moze odluciti da li zeli visu ili nizu ocjenu pa je na kraju rekla kolegi (koji ju je pitao ako ce imati ocjene za 3,4 da li moze dobiti 2 samo da ne ide na usmeni Smile) da ipak mora da bi na kraju opet rekla nesto trece.
Termin za zavrsnu ocjenu je mislim na dan kad pisemo ETB (10.6 mozda, zaboravio sam) i zaboravio sam u koliko je sati Smile) (vidis koliko sam ju slusao Smile )
sve u svemu, potrudi se da dobijes 4 ili 5 pa da se rjesis usmenog i nje Smile moj evil plan je da napravim masterpiece od kolokvija i rjesim se jednom za uvijek tih wanabe i uzasnih kolegija Smile

#3:  Autor/ica: xyzLokacija: Zagreb PostPostano: 18:17 pet, 20. 5. 2011
    —
Upis ocjene i eventualni usmeni je 10.06. u 12h za grupu srijedom i čini mi se 14h za grupu četvrtkom. Što se usmenog tiče, profesorica je rekla da će se svaki slučaj razmatrati posebno, što najvjerojatnije znači da ako želiš nižu ocjenu bez odgovaranja da ćeš je i dobit. Na usmeni ne moraju oni koji imaju 4/5 na kolokvijima, kao i oni koji imaju 2/3 na prvom kolokviju a 4/5 na drugom (to im je kao nekakva nagradna za napredak koliko sam shvatila).

A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? Rolling Eyes

#4:  Autor/ica: ddujmic PostPostano: 18:40 pet, 20. 5. 2011
    —
A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? Rolling Eyes[/quote]

Nece

#5:  Autor/ica: pedagog PostPostano: 14:44 sri, 25. 5. 2011
    —
U cetvrtak kolokvij pocinje u 2 ili u 3?

#6:  Autor/ica: Danci PostPostano: 16:04 sri, 25. 5. 2011
    —
u četvrtak je od 15-16h, prvi sat nemamo, rekla je profesorica da ga iskoristimo za ponavljanje Smile

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:44 sri, 25. 5. 2011
    —
može li netko iz prve grupe reći kakav je bio kolokvij danas, koliko ste imali pitanja i je li bio po sličnom principu kao prvi, tnx

#8:  Autor/ica: t-i-n-a_k-i-k-a PostPostano: 11:36 sub, 28. 5. 2011
    —
a kaj je rekla, kad će rezultati? i gdje će bit objavljeni?

#9:  Autor/ica: xyzLokacija: Zagreb PostPostano: 11:47 sub, 28. 5. 2011
    —
oko 1.6. bi trebali saznat ko treba na usmeni a ko ne..

#10:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 13:51 sri, 4. 4. 2012
    —
kakav je bio kolokvij za danasnju grupu?
ako je netko zapamtio pitanja - please, napisite Smile

#11:  Autor/ica: bucko PostPostano: 15:29 sri, 4. 4. 2012
    —
bio je obrazovni sustav u portugalu, kopernikanski obrat, globalni međuodnos obrazovanja/odgoja i društva i skica toga, utjecaj obrazovanja i odgoja na kvalitetu života. 4 pitanja su bila.

#12:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 15:30 sri, 4. 4. 2012
    —
HVALA!!!! Wink

edit: svi ste imali isti kolokvij?

#13:  Autor/ica: bucko PostPostano: 15:38 sri, 4. 4. 2012
    —
ne bih znao.ja pišem sutra, a ovo sam saznao od ovih što su pisali danas Smile

#14:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 18:53 sri, 4. 4. 2012
    —
da, svi ista grupa, ali sumnjam da će onda sutra biti ista pitanja ko i danas

#15:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 14:07 sri, 9. 5. 2012
    —
Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano

#16:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 14:15 sri, 9. 5. 2012
    —
Antonija (napisa):
Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano


malo o zemlji koju opisujes (ja sam stavio br stanovnika, djelatnosti, zem polozaj i sl), onda usporedno opisujes tu zemlju sa hrvatskom, od preskolskog odgoja (vrtic, mala skola, predskola) do fakulteta, i na kraju obrazovanje nastavnika i cjelozivotno obrazovanje.

npr. u japanu osnovno obrazovanje traje 9 godina i obavezno je dok u hrvatskoj traje 8 i takoder je obavezno. japansko osnovno obrazovanje je podjeljenu u 2 segmenta, prvih 6 god je razredna a sljedecih 3 predmetna nastava sto je kod nas podjeljeno u 2 segmenta od po 4 godine.... blablabla

i tako za sve, meni je tako prihvatila i rekla je da je dobro, znaci ko da radis tablicu usporedbe pa ond ato smao uoblicis u neki kvazi smisleni txt

#17:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 14:33 sri, 9. 5. 2012
    —
Ok, hvala! Nisam imala samo to cjelozivotno obrazovanje pa mozda zato nije bilo ok.

Btw. Ima netko knjigu Paradoks odgoja pa da moze one 3 stranice koje trebamo obradit za sutra

#18:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 15:48 pon, 14. 5. 2012
    —
evo mene opet Crying or Very sad

Napisala zadacu, poslala profesorici i ona kaze da nije dobra, da smo joj trebali predati usporedbu Hrvatske sa jos 2 zemlje...
Kolko sam ja shvatila, jednu smo trebali napisai i dati njoj za pregled a jednu nauciti prezentirati.

Jesam u pravu ili ne bas? Confused

#19:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 16:59 pon, 14. 5. 2012
    —
ne baš, trebali smo napraviti usporedbu Hrvatske s dvije zemlje i od te dvije samo jednu naučiti prezentirati...

#20:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 17:08 pon, 14. 5. 2012
    —
Hvala Embarassed



Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin