Popravni kolokvij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Mjera i integral

#1: Popravni kolokvij Autor/ica: igecek PostPostano: 13:40 čet, 30. 6. 2011
    —
Popravni kolokvij iz Mjere i integrala odrzat ce se u ponedjeljak,

4.7.2011., u 12 sati.

Raspored po ucionicama bit ce oglasen u petak poslijepodne na web stranici kolegija.

Popravni kolokvij sadrzavat ce i 4 'racunska' zadatka.

Molim kolege/kolegice koji nisu pristupili nekom od kolokvija (i opravdali su to ispricnicama na vrijeme), da mi se jave posebno nakon zalbi u petak (zalbe ce biti u 14 sati) radi dogovora o ponovljenom ili popravnom kolokviju (moze i mailom ako ste sprijeceni doci).

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)

Ivana Gecek Tudjen

#2: Re: Popravni kolokvij Autor/ica: tidus PostPostano: 14:50 čet, 30. 6. 2011
    —
igecek (napisa):

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)


Ovo mi se sviđa Very Happy

#3:  Autor/ica: put putujem PostPostano: 16:14 čet, 30. 6. 2011
    —
Super Very Happy, a zna li se kada bi mogao biti upis ocjena u indeks za studente koji ne idu na popravni? Konkretno, moze li se sutra u terminu zalbi ili nakon zalbi upisati ocjena? Pitam zbog planiranja puta.

#4: Re: Popravni kolokvij Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 17:28 čet, 30. 6. 2011
    —
igecek (napisa):

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)

Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? Smile

Kudos, brzi ste, g.s. Smile

#5: Re: Popravni kolokvij Autor/ica: JANKRILokacija: Zagreb PostPostano: 18:07 čet, 30. 6. 2011
    —
Milojko (napisa):

Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? Smile


g.s. ponekad znači i gotovo sigurno... Razz

#6:  Autor/ica: bbroj PostPostano: 19:21 čet, 30. 6. 2011
    —
otprilike oko koliko sat bi se to moglo ocekivat? do 22,do 23? cisto da ne refresham stalno.. Smile

#7:  Autor/ica: JANKRILokacija: Zagreb PostPostano: 21:54 čet, 30. 6. 2011
    —
ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nije valjda da će ovo biti pokazatelj da g.s. ne znači sigurno... Very Happy

#8:  Autor/ica: tomitza PostPostano: 22:04 čet, 30. 6. 2011
    —
daj JANKRI, smiri se... lupaj glavom o zid, pomaže, vjeruj mi... Very Happy

#9:  Autor/ica: JANKRILokacija: Zagreb PostPostano: 22:07 čet, 30. 6. 2011
    —
E moj tomitza, više ništa ne pomaže! Jadan li sam! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sutra ćemo si pomoć! Cool

#10:  Autor/ica: lepi PostPostano: 22:08 čet, 30. 6. 2011
    —
Hehe! pa hajde kad neki, mogu i ja Smile totalni spam..
g.s. bi znacilo da je komplementaran dogadaj mjere 0, i to one vjerojatnosne u ovom slucaju Smile Eh, mjere 0, osim ak se ne dogodi, jel :p a hoce to i precesto Smile)

#11:  Autor/ica: bozidarsevoLokacija: Samobor PostPostano: 22:12 čet, 30. 6. 2011
    —
stiglo!

Added after 2 minutes:

i kolko je na kraju za 2?

#12:  Autor/ica: i v a n č i c a PostPostano: 22:15 čet, 30. 6. 2011
    —
pa 50 je prolaz!!

#13:  Autor/ica: Netkojević PostPostano: 23:05 čet, 30. 6. 2011
    —
U vezi popravnog, postoji li ikakva mogućnost da i on bude primjerene težine kao 2 kolokvij i završni?(s obzirom na onu groznu računicu od 1/3+2/3) Jer sve što neki žele je 2, ne 3,4,5, nego 2. Ima dosta gradiva i kolegij nije trivijalan unatoč nekim izjavama.
Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju!

#14:  Autor/ica: vancikaLokacija: Varaždin PostPostano: 2:43 pet, 1. 7. 2011
    —
ajme patetike Rolling Eyes

#15:  Autor/ica: (s)VennLokacija: Velika Gorica PostPostano: 12:09 pet, 1. 7. 2011
    —
Netkojević (napisa):
Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju!


Da si učio puno i na vrijeme, ne bi morao moljakati asistente da brinu o tvojoj sudbini. Asistenti i profesori moraju raditi svoj posao profesionalno, u skladu s pravilima koja su jednaka za sve, kako bi kvaliteta ovog studija bila i ostala na zavidnoj razini, odnosno kako bi diploma ovoga faxa vrijedila onoliko koliko vrijedi. Stoga se i ja nadam da će i popravni biti primjerene težine, kao što su bila zadnja dva ispita.

S druge strane, siguran sam da majki s djecom, ljudi željnih brzog i solidnog radnog mjesta ima jako puno među onima koji su položili. Za razliku od tebe, oni su mislili svoje obaveze izvršavati na vrijeme. Ukoliko ne položiš kolegij, moraš kriviti prvenstveno samu/samoga sebe, i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i skripte iz Mjere i integrala. Wink

Lijep pozdrav.

#16:  Autor/ica: konjinaLokacija: po livadama i šumama PostPostano: 17:20 pet, 1. 7. 2011
    —
Ima li poginulih, ranjenih?


Netkojević (napisa):
(ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

#17:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 20:09 pet, 1. 7. 2011
    —
(s)Venn (napisa):
i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i skripte iz Mjere i integrala. Wink

Ajmo svi sad još jednom, JANKRI MI TE VOLIMO! JANKRI MI TE VOLIMO! Smile

No, na stranu šale. Ajde (s)Venn, pusti čovjeka da kumi i moli, izgleda da se malo zeznio, pa umjesto na Dolcu završio na Horvatovcu Smile
No, sad stvarno, ajd za ozbiljno. Nemoj prodikovat ljudima, znaš da to nitko ne voli (sorry što ja sad radim nešto što jaaako naginje na prodiku Smile). Nisu svi istih mogućnosti, niti su jednako zainteresirani za učenje matematike. Ali da, ovakav post, gdje tražiš od asistenata da ne kompliciraju baš kolokvij je totalno neumjesno, neakademski, pa rekao bih i bezobrazno, onako, jako.
Btw, diploma PMF-MO-a iz dana u dan sve manje vrijedi, sve zbog trenutnog načina na koji se provodi izobrazba.
Siguran sam da će asistenti sastaviti kolokvij dostojan i rješiv. Svima želim sretno na popravnom i da ukrumpiraju još i tu mjeru u indeks

#18:  Autor/ica: Rofl PostPostano: 19:44 sub, 2. 7. 2011
    —
konjina (napisa):
Ima li poginulih, ranjenih?


Netkojević (napisa):
(ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)


Shocked , stvarno se ljudi ubijaju na ovom kolegiju Rolling On the Floor Laughing

Po Netkojeviću;samo se druge paranoje vuku u ovaj predmet, i to njih puno, umjesto da se iste zaborave jer nemadu realne osnove... A i učenje ne bi bilo na odmet, a ne da se stalno apelira asistentima sve i svašta

#19:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:05 uto, 5. 7. 2011
    —
kad je pisalo da su zalbe i rezultati? Rolling Eyes Embarassed

#20:  Autor/ica: LAra22 PostPostano: 10:24 uto, 5. 7. 2011
    —
U 19 sati su žalbe.



Forum@DeGiorgi -> Mjera i integral


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin