izgubljena/zaboravljena lozinka(&username)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: izgubljena/zaboravljena lozinka(&username) Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 19:24 sub, 20. 8. 2011
    —
bok svima koliko vas ima,

naime, imam jedan problem (imam sidu)

kolika je šansa da uđem u "stari" webmail, i/ili pročitam stari mail ... username kaže da ne postoji tj... stranica vraća 404
(a mislim da bi ipak trebala vratiti "prazno" pod directory listing...
kad pokušam otvoriti home od moje web stranice)

vrlo mi je bitno i prilicno hitno

dat cu koliko god treba informacija...

pomagajte


unaprijed puno puno hvala!

ps. za "zloceste" komenta(to)re - hint: signature.

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:13 sub, 20. 8. 2011
    —
Pretpostavljam da pricas o accountu na studentu. Bez usernamea, ne mogu reci pouzdano, ali zvuci mi kao da nisi produljio account, sto znaci da je bespovratno umro negdje oko nove godine. Eventualno ako postoji neki backup, no nakon 7 mjeseci... cisto sumnjam. Prava adresa za to pitanje je RC, vjerojatno najbolje osobno (ponesi index zbog identifikacije).

#3:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 0:07 ned, 21. 8. 2011
    —
ali zar nije da se prvo zakljuca pa tek kasnije izbrise acc ? negdje sam cuo tu informaciju ali je nisam nikada provjerio.

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 3:10 ned, 21. 8. 2011
    —
Pa da. Obicno zakljucaju oko nove godine i onda obrisu accounte malo nakon. Imas cca mjesec-dva da skuzis da ti je acc zakljucan. ako ne skuzis, razuman je zakljucak da ga nekoristis i da moze na drugi svijet.

Mozda su se promijenili termini kad to rade, pa vise nije oko nove godine, ali ako Redeemer nije produljio acc cijelu ovu akademsku godinu, a za manje od mjesec dana krece nastava iduce akademske godine, onda je solidno vjerojatno da tog accounta vise nema.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin