Poslijediplomski studij aktuarske matematike
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#1: Poslijediplomski studij aktuarske matematike Autor/ica: skrobsLokacija: Main Capital of Croatia PostPostano: 11:47 sri, 26. 10. 2011
    —
Ako ima zainteresiranih za poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike, javite se nadležnim nastavnicima. Za sada ima oko desetak zainteresiranih i ukoliko ih se ne javi barem 15, studij se neće održati.

#2:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:58 pet, 18. 11. 2011
    —
Zadnju informaciju koju imam je da se uspjelo skupiti dovoljno ljudi i da će se spec. održati.
To je rečeno prije skoro 2 tjedna, no još uvijek nema upisa. Zna li netko informaciju više?

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:56 pet, 18. 11. 2011
    —
Pricam po sjecanju, no na zadnjem odsjeckom vijecu (prije 10ak dana) je odluceno da se ide u natjecaj, sto znaci da ce biti upisa. Termine ne znam, no pratite stranicu studija i odsjeka, pa cete vidjeti kad stigne info.

#4:  Autor/ica: Anna LeeLokacija: Zagreb PostPostano: 23:37 sri, 14. 8. 2013
    —
Citat:
Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.


Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?
Kad otprilike budu prijave i upisi na to?

I lagano off-topic: dakle na ovo se moze upisati sa zavrsenim ne-matematickim studijem, a jel se isto moze i na doktorskom? ako zavrsis recimo ekonomiju, onda mozes doci na pmf-mo na doktorski?

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:48 čet, 15. 8. 2013
    —
Anna Lee (napisa):
Citat:
Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.

Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?


Mislim da brkas dodiplomski (stari, predbolonjski) i preddiplomski studij (onaj prije diplomskog studija u bolonjskom sustavu).

Anna Lee (napisa):
Kad otprilike budu prijave i upisi na to?


Ekipa s aktuarskog studija je obicno azhurna sa sluzbenim webom, pa ocekujem da ce tamo biti informacije kad se budu znale. Mislim da imaju ciklus od dvije godine, tj. da upisi idu svake druge godine. Po rasporedu s weba, ove godine je isla druga godina, sto znaci da ce upisi u prvu godinu valjda biti ove jeseni.

#6:  Autor/ica: Anna LeeLokacija: Zagreb PostPostano: 17:08 čet, 15. 8. 2013
    —
A da da, imas pravo, pobrkala sam. Okej, kuzim, hvala na info Smile

#7:  Autor/ica: ivaaan PostPostano: 20:13 ned, 29. 9. 2013
    —
Ako se nema prosjek, što onda? Shocked

Preporuke profesora - najmanje 2... ja ih donesem 5 ako to znači upad... Bude li odbijenih? Hvala

#8:  Autor/ica: BeeBee PostPostano: 13:44 pon, 12. 1. 2015
    —

#9:  Autor/ica: BeeBee PostPostano: 14:31 sri, 28. 1. 2015
    —
Ima li netko iskustva s preporukama profesora, tj. uu kolikom postotku se studenti koji se upisuju na taj način uspiju upisati?



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin