2.kolokvij - kad ce rezultati
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: 2.kolokvij - kad ce rezultati Autor/ica: goranm PostPostano: 15:37 pet, 27. 12. 2002
    —
receno je (mislim da je cak i pisalo na kolokviju) da ce rezultati iz 2.kolokvija biti na netu u utorak 24.12

e sad ja ili gledam krivu adresu (web.math.hr/~analiza/analiza1.html )ili se fakat nikome neda to stavljati na net....

znam da je bozic i praznici i da se nikome neda raditi...ali ak ste vec rekli da ce biti...

p.s. linearci su se drzali svojih rijeci i stavili na net u pon

#2: Re: 2.kolokvij - kad ce rezultati Autor/ica: Nesi PostPostano: 16:06 pet, 27. 12. 2002
    —
Lord Sirius (napisa):
receno je (mislim da je cak i pisalo na kolokviju) da ce rezultati iz 2.kolokvija biti na netu u utorak 24.12
e sad ja ili gledam krivu adresu (web.math.hr/~analiza/analiza1.html )ili se fakat nikome neda to stavljati na net....
znam da je bozic i praznici i da se nikome neda raditi...ali ak ste vec rekli da ce biti...
p.s. linearci su se drzali svojih rijeci i stavili na net u pon


ja sam cula da ce rezultati biti 07.01.

#3:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 19:02 pet, 27. 12. 2002
    —
Heh, drito na bozic Smile

#4:  Autor/ica: anci PostPostano: 9:46 sub, 28. 12. 2002
    —
rezultati su 07.01.2003.u 16 sati!tako je barem pisalo na listicu sa zadacima!
zar uistinu mislis da bi to oni ispravljali prek praznika?mos misliti!

#5:  Autor/ica: goranm PostPostano: 14:26 sub, 28. 12. 2002
    —
ufff...ja sam onda fakat slijep...mislim da je asistentica iz linearne rekla da ce linearna biti u pon, analiza u uto...

...sad kad bolje razmislim, mozda i je pisalo 7.1

#6:  Autor/ica: anci PostPostano: 19:36 sub, 28. 12. 2002
    —
da,z.milin sipus je tocno ,kao i sve vezano za algebru, rekla kada su rezulatati, ali bome i sikic mladi na kolkviju!treba se strpiti jos tjedan dana kako bismo vidli bajne rezultate sa kolokvija!
kako smo napisali algebru s obzirom na to da su tvoji rezultati objavljeni na webu algebre? Cool



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin