upis u novu akademsku godinu
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: upis u novu akademsku godinu Autor/ica: pmfovka PostPostano: 16:24 pon, 11. 6. 2012
    —
kad su otprilike upisi za diplomske studije za novu akademsku godinu? da znamo isplanirat si ljeto Smile

#2:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 21:19 pon, 11. 6. 2012
    —
po mojim saznanjima nema nikakvih najava jos, ali najvj u 7 mj bi trebao biti prvi rok

#3:  Autor/ica: .anchy.Lokacija: Zgb PostPostano: 10:16 uto, 12. 6. 2012
    —
Meni su tete u referadi rekle najvjerojatnije početak 9.mjeseca Question
Kao što je bilo zadnje 2 godine..

#4: Upis Autor/ica: funkcija PostPostano: 10:22 uto, 19. 6. 2012
    —
Da li netko ima informaciju sto s nama koji sad upisujemo diplomski na jesen.
Trebamo predat index? Molbu za testiranje? Kad se to obavlja?
Hvala

#5:  Autor/ica: pmfovka PostPostano: 22:39 uto, 19. 6. 2012
    —
Obavijest studentima koji su završili preddiplomski studij ove akademske godine
Po završetku preddiplomskog studija, a najkasnije do 11. 7. 2012. studenti trebaju obavezno predati indeks u Urudžbeni zapisnik. Oni studenti, koji su ostvarili više od 180 ECTS bodova, trebaju ispuniti obrazac o završenom preddiplomskom studiju Matematika ili Matematika, nastavnički. Obrazac možete dobiti i u Uredu za studente. Ispunjeni obrazac zajedno s indeksom predaje se u Urudžbeni zapisnik.

#6:  Autor/ica: pravipurger PostPostano: 6:50 sri, 20. 6. 2012
    —
Znači oni koji ostvariše točno 180 samo predaju index?

#7:  Autor/ica: jabuka PostPostano: 15:16 čet, 21. 6. 2012
    —
"Od sljedeće akademske godine po novom nastavnom programu na preddiplomskom studiju Matematika i Integriranom studiju Matematika i fizika, smjer: nastavnički neki izborni kolegiji postaju obavezni, a neki obavezni postaju izborni. Sljedeća akademska godina je „prijelazna“, tj. studenti će moći izabrati sami da li žele završiti studij po starom programu ili pak žele po novom. Ako studomat ne dozvoljava upis kolegija koje student želi upisati po starom programu, student treba podnijeti molbu za upis tih kolegija."

jel se moze vidjeti negdje koji je to tocno novi program?
hvala

#8:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 15:31 čet, 21. 6. 2012
    —
Pogledaj novi red predavanja.

#9:  Autor/ica: bozidarsevoLokacija: Samobor PostPostano: 16:08 pet, 22. 6. 2012
    —
jesu upisi samo sad na pocetku 7.mj ili ima i kasnije?

#10:  Autor/ica: AnDeeLokacija: Dugo Selo PostPostano: 23:14 pet, 22. 6. 2012
    —
jesu, od 4.-13.7. s tim da integrirci mogu do 19.9. ako se ne varam..

načula sam negdje da se 2. godina ne može upisati bez obavljenog sistematskog pregleda, je li to točno? Moram li to obaviti sad prije upisa, ili imam vremena tokom 2. godine nekad otić i to obavit?

#11:  Autor/ica: frutabella PostPostano: 23:42 pet, 22. 6. 2012
    —
Da li ova promjena kolegija (obavezni - izborni) vrijedi za sve studente od sljedece nastavne godine?

Zelim pitati, ako sam ja ove godine polozila TB, da li ce mi se to racunati kao obavezni predmet ili izborni?

#12:  Autor/ica: AnDeeLokacija: Dugo Selo PostPostano: 1:32 sub, 23. 6. 2012
    —
Studenti će moć sami izabrati da li žele završiti studij po novom ili starom programu, a ako studomat neće dozvolit upis kolegija po starom programu, treba podnijeti molbu za upis tog kolegija

#13:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 18:04 sub, 23. 6. 2012
    —
Sta je ovo, upisi 2. i 3.7. u visu godinu diplomskih studija? Zar se ne moze to obaviti inace do kraja 9. mjeseca? Nije valjda samo da imas taj 1-2 dana i to je to?

Neki od nas nismo u Zg-u i morali bi placati put samo da dodjemo taj 1 dan na upis.

#14:  Autor/ica: smajlLokacija: Zagreb PostPostano: 20:32 sub, 23. 6. 2012
    —
Jel zna netko da li se molbe za kvaziparcijalu predaju sad u 7.mjesecu kad su upisi ili tek u 9.mjesecu? i dal se te molbe moraju platiti prije nego sto se predaju ili se kasnije dobije neka uplatnica za to?

#15:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 23:04 sub, 23. 6. 2012
    —
smajl (napisa):
Jel zna netko da li se molbe za kvaziparcijalu predaju sad u 7.mjesecu kad su upisi ili tek u 9.mjesecu? i dal se te molbe moraju platiti prije nego sto se predaju ili se kasnije dobije neka uplatnica za to?


mislim da se predaju sad kad su upisi,
i ak se dobro sjecam moras molbu i potvrdu o placanju predati zajedno, znaci platis prije nego predas.

btw. bude kvaziparcijale sljedece godine?

#16:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 23:26 sub, 23. 6. 2012
    —
da, biti će.. popis kolegija za kvaziparcijalu je već na oglasnoj ploči, a tokom slijedećeg tjedna će biti i na webu

#17:  Autor/ica: Anna LeeLokacija: Zagreb PostPostano: 17:34 ned, 24. 6. 2012
    —
Nama je najavljen usmeni iz Kompleksne za tam iza 16.7.
Kak onda to funkcionira? Idemo se upisivat u ovom sluzbenom roku il mozemo kasnije predat?

#18:  Autor/ica: smajlLokacija: Zagreb PostPostano: 20:08 ned, 24. 6. 2012
    —
Buga. (napisa):
smajl (napisa):
Jel zna netko da li se molbe za kvaziparcijalu predaju sad u 7.mjesecu kad su upisi ili tek u 9.mjesecu? i dal se te molbe moraju platiti prije nego sto se predaju ili se kasnije dobije neka uplatnica za to?


mislim da se predaju sad kad su upisi,
i ak se dobro sjecam moras molbu i potvrdu o placanju predati zajedno, znaci platis prije nego predas.

btw. bude kvaziparcijale sljedece godine?


Ok, zahvaljujem. A jel znas koliko ta molba kosta? Ja sam cula da je 200 kn Confused

#19:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 7:17 pon, 25. 6. 2012
    —
smajl (napisa):
Buga. (napisa):
smajl (napisa):
Jel zna netko da li se molbe za kvaziparcijalu predaju sad u 7.mjesecu kad su upisi ili tek u 9.mjesecu? i dal se te molbe moraju platiti prije nego sto se predaju ili se kasnije dobije neka uplatnica za to?


mislim da se predaju sad kad su upisi,
i ak se dobro sjecam moras molbu i potvrdu o placanju predati zajedno, znaci platis prije nego predas.

btw. bude kvaziparcijale sljedece godine?


Ok, zahvaljujem. A jel znas koliko ta molba kosta? Ja sam cula da je 200 kn Confused


da, 200 kn je bila prošle godine.

#20:  Autor/ica: smajlLokacija: Zagreb PostPostano: 19:28 sri, 27. 6. 2012
    —
lost_soul (napisa):
da, biti će.. popis kolegija za kvaziparcijalu je već na oglasnoj ploči, a tokom slijedećeg tjedna će biti i na webu


Stavili su popis i molbe za kvaziparcijalu na web.
Zanima me, posto je stavljen popis predmeta i za kvaziparcijalu u ljetnom semestru, da li se i za predmete u ljetnom semestru moramo odmah sad odluciti i predati molbu i za njih. Ili sad ide samo za zimski?



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin