PHP MySQL instalacija na CARNet-u
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računala (općenito)

#1: PHP MySQL instalacija na CARNet-u Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 14:46 pon, 2. 7. 2012
    —
Pozdrav ekipa.

Kao što i naslov kaže, zanimaju me detalji oko instalacije php-a i mysqla na carnet-ovu .hr domenu. Nisam nikada radio nešto tome slično, pa me malkice trta (za one koji ne znaju značenje, strah) s tim se petljati. Ima netko da mi može reći što kako kad gdje i kome trebam napraviti kako bih to instalirao?

Hvala

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:15 pon, 2. 7. 2012
    —
Ako koristis neki server (CARNetov ili kod nekog drugog providera), onda bi to moralo biti gore (zicaj admina ako bas nije, ali ne znam kakav bi to cudan web server bio (ok, osim ako je na IISu)).

Ako koristis svoj server, pukni neki Linux gore i tijekom instalacije checkiraj da hoces to troje i mir. Sve iole relevantne distre dolaze s tim.

Cini mi se banalno, pa mozda nisam dobro razumio pitanje.

#3:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 18:14 pon, 2. 7. 2012
    —
A vjerojatno i je banalno, samo što se ja prvi put susrećem s takvim stvarima pa me malo trta Smile

Zvao sam ih danas u CARNet i kao, ja bih trebo njima poslat mail da mi daju username ili tako nešto, nisam ga baš totalno pokopčo što mi čovjek govori, i onda da ja trebam to sve skupa "instalirat", štogod to značilo. jerbo, neke osnovne stvari s PHP-om su mi radile, ali ne baš sve, tako da pretpostavljam da je to sve tamo, samo što ja trebam nešto brljat okolo.

Nisam siguran što mi je točno za radit s time, pa zato i gledam ovdje jer se nadam da će se naći netko tko je to sve već napravio. Ko što rekoh, vjerojatno jesu stvari krajnje jednostavne i banalne, ali prvi se put susrećem s tim i strah me da nešto ne bih slučajno zabrljavio

#4:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 20:14 pon, 2. 7. 2012
    —
Da vsego, bio si u pravu, krajnje je banalno. Zbunilo me što mi čovjek u helpdesku kad sam nazvo reko da moram sam instalaciju odraditi, ali tko zna na što je on mislio pod tim



Forum@DeGiorgi -> Računala (općenito)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin