Zamolbe
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Zamolbe Autor/ica: weehLokacija: Zagreb PostPostano: 12:31 sri, 11. 7. 2012
    —
Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?

#2: Re: Zamoble Autor/ica: Buga. PostPostano: 13:25 sri, 11. 7. 2012
    —
weeh (napisa):
Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?


Imas ovdje:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=18150&postdays=0&postorder=asc&&start=20

6. post od dolje.

Napises molbu i predas ju zajedno s indeksom i potvrdom o uplati u urudzbeni zapisnik.

Btw. Molbu za sto?

#3:  Autor/ica: Bole13 PostPostano: 11:26 čet, 12. 7. 2012
    —
Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?

#4:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 12:29 čet, 12. 7. 2012
    —
Bole13 (napisa):
Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?


ne trebas platiti 100 kn za taj izborni (ako je s tvog smjera),

(no zbunila me danas frendica - ona nova djelatnica referade joj je rekla da na isti obrazac napise zamolbu za upis dva kolegija od kojih jedan nije s njenog smjera, i da molbu za taj kolegij ne treba placati.

a ja sam platila ...)
Question

#5:  Autor/ica: tamusil PostPostano: 14:01 čet, 12. 7. 2012
    —
jel iko zna kako radi urudžbeni?

#6:  Autor/ica: gamin PostPostano: 19:09 čet, 12. 7. 2012
    —
tamusil (napisa):
jel iko zna kako radi urudžbeni?

Sigurno od 11-13 kada radi i referada.A mozda i od 10,ako me pamcenje ne vara

#7:  Autor/ica: vriskica92 PostPostano: 19:54 uto, 28. 8. 2012
    —
a dali su molbe za upis predmeta 3 pit rjesene i u kojem slucaju bi mogle biti odbijene?

#8:  Autor/ica: °bubble° PostPostano: 16:05 pet, 12. 10. 2012
    —
prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?

#9:  Autor/ica: kkarlo PostPostano: 6:50 sub, 13. 10. 2012
    —
°bubble° (napisa):
prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?

Za osnove moraš pisati molbu koja se po defaultu odobrava, tzv. nadopuna znanja iako taj termin ne postoji... Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.

#10:  Autor/ica: °bubble° PostPostano: 11:04 sub, 13. 10. 2012
    —
[quote="kkarlo"]
°bubble° (napisa):


Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.



preduvjet je računarski praktikum 1, ja imam programiranje 1... nije bas slicno Sad tako sam si i mislila, ali eto, vrijedi pitat Smile raspitat cu se i u referadi

hvala na odgovoru Smile

#11:  Autor/ica: krcko PostPostano: 16:28 uto, 16. 10. 2012
    —
Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom redu predavanja jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.

#12:  Autor/ica: °bubble° PostPostano: 16:36 uto, 16. 10. 2012
    —
krcko (napisa):
Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom redu predavanja jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.


bila sam na svim vjezbama a rjesenje zamolbi je kasnilo pa zato tek sad sluzbeno upisujem. a sto se prethodnika tice, zanimalo me zbog nekog drugog predmeta. svejedno hvala Smile

#13:  Autor/ica: krcko PostPostano: 11:46 sri, 17. 10. 2012
    —
Onda dobro, ako su bodovi evidentirani svejedno je kada je rijesena molba. Uz malo srece do kraj semestra trebalo bi biti upisano i u ISVU Smile



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin