problemi sa ulogiravanjem ...
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: problemi sa ulogiravanjem ... Autor/ica: Wolfert PostPostano: 18:38 uto, 29. 1. 2013
    —
...naime, ulogiram se bez problema na linux sustavu na računalima na faksu, ali kad se hoću ulogirat na windows-e zablokira(zaledi se) cijeli komp? Blesavo pitanje je, zašto? Embarassed

#2:  Autor/ica: ZenonLokacija: [tex]\pm\infty[/tex] PostPostano: 18:52 uto, 29. 1. 2013
    —


Sorry, morao sam Razz

#3:  Autor/ica: Sino PostPostano: 20:25 uto, 29. 1. 2013
    —
Isti problem i kod mene. Bio sam u računskom centru i tamo su to rješili, ali se vratilo

#4: Re: problemi sa ulogiravanjem ... Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 20:52 uto, 29. 1. 2013
    —
Wolfert (napisa):
...naime, ulogiram se bez problema na linux sustavu na računalima na faksu, ali kad se hoću ulogirat na windows-e zablokira(zaledi se) cijeli komp? Blesavo pitanje je, zašto? Embarassed


koji praktikum(i)?
probaj resetirati counter, ssh na studenta pa upisi su - $user pa dalje po uputama ($user=tvoj username). mozda pomogne a mozda ne

#5:  Autor/ica: Wolfert PostPostano: 2:10 sri, 30. 1. 2013
    —
... u svim praktikumima... užas! Shocked

#6:  Autor/ica: ZenonLokacija: [tex]\pm\infty[/tex] PostPostano: 15:35 sri, 13. 2. 2013
    —
Ne mogu se ulogirati na studentski mail. Javlja mi je da je pogrešan username ili password, ali nije. Koristim onaj kojim sam se već prijavio danas, a i koji mi je spremljen u Mozzili.

EDIT: Nakon nekoliko refreshova je uspjelo. Ne znam gdje je bila greška...

#7:  Autor/ica: luka_mLokacija: Zagreb PostPostano: 12:16 pon, 9. 2. 2015
    —
Bar troje studenata (ja medu njima) se ne možemo spojiti na webmail, kaže da nije uspjelo spajanje na IMAP server.

SSH radi, ali pretpostavljam da je mail server odvojen (kako god, imam .forward datoteku na studentu i ne prosljeduju se mailovi na drugi mail od petka)

Zanima me hoće li mailovi koji su poslani dok se to ne popravi biti zauvijek izgubljeni?

edit: proradilo, ali zanima me za budućnost, sto je s mailovima poslanima u meduvremenu (ako ih je bilo)? Svoje testne mailove (poslane u zadnjih sat vremena, pa ne znam koliko su relevantni) vidim, ali dok logiranje nije radilo nisam dobio poruku o grešci na mail s kojeg sam slao testne mailove.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin