Stan na Borongaju
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> MALI oglasi

#1: Stan na Borongaju Autor/ica: lorozic PostPostano: 9:19 čet, 13. 6. 2013
    —
Bok ljudi, ove godine napustam dragu mi matematiku i odlazim iz Zagreba pa iza sebe ostavljam stan koji treba naseliti Razz

Stan je na Borongaju, jednosoban (ali cisto pristojne velicine za dvije osobe kojima nije problem dijeliti sobu), cijena je 1500 kn + režije. Nema internet (ko hoće može ga nabaviti), ali je osim toga potpuno opremljen, gazda je živio u njemu duže vrijeme tak da nije "studentska rupa" nego pravi pravcati stan. Razz
(BTW gazda nisam ja, samo mu pomazem pri trazenju)

Da ne duljim, o gazdi i o stanu sve najbolje, al fakat, mogu bez problema reci da je to najugodnije mjesto na kojem sam zivio u ovih pet godina u Zagrebu (a promijenio sam ih podosta iz svakakvih razloga Very Happy). Borongaj je dosta zgodan kvart i nije tak daleko od faksa kak se cini, do kvatrica imate nekih 7-8 minuta tramvajem a onda mozete na bus.

Necu spamati tu slike ako nikog ne zanima, ali ako trebate stan ili znate nekog ko treba javite se svakak (na PM) jer se isplati. Jedina je caka da bi se trebalo useliti cim prije, vec sljedeci mjesec ako se moze, ili bar osmi ako ne Smile Al javite se i ako vam to ne odgovara pa da vidite stan i predomislite se Smile

Pozdrav



Forum@DeGiorgi -> MALI oglasi


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin