FPM i sedam predmeta u semestru
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: FPM i sedam predmeta u semestru Autor/ica: etaoin shrdlu PostPostano: 16:37 čet, 13. 6. 2013
    —
Jako bi me zanimali dojmovi i iskustva kolegica i kolega s Financijske, posebno o tome je li moguce stici poloziti sedam predmeta u jednom semestru?

Zanima me koliko vas je otprilike (od 30 upisanih) uspjelo poloziti sve kolegije do upisa u drugu godinu?

Da li je 7 kolokvija nagurano u 10 dana kolokvijskog dvotjedna ili neke kolegije ranije polazete?

I tako Smile


Puno hvala! Smile

#2:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 20:14 čet, 13. 6. 2013
    —
pa da ispričam svoje iskustvo Very Happy

u 1.semestru sam opal 2 kolegija (sva sreća pa nisu niš povezivali), a u 2.sem sam dala sve kak spada. znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija Very Happy
malo je sa kolokvijima bilo zeznutije pa sam znala par puta imat i dva kolokvija u jednom danu npr. u 9h i 12h ili 9h i 15h. al eto i 9 kolegija je moguće položiti u jednom semestru. samo se nemoj dovest u takvu situaciju Wink

#3:  Autor/ica: etaoin shrdlu PostPostano: 20:58 čet, 13. 6. 2013
    —
andreao (napisa):
znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija Very Happy


Wow, svaka cast! Bow to the left

Hvala ti na odgovoru Smile

Jesi slusala mozda kolegij Dinamicki sustavi u ekonomiji? Ili ako netko moze podijeliti svoje dojmove o ovom kolegiju? Na forumu ima dojmova o Kombinatorici i Normiranim, ali nisam vidio komentara bas o ovom izbornom, pa ako netko moze par rijeci napisati bio bih zahvalan Smile

#4:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 21:52 čet, 13. 6. 2013
    —
slušala sam to. mislim da smo mi bili baš prva generacija tog kolegija Very Happy
al uglavnom, meni je kolegij bio odličan. lagano ga je bilo vježbat jer se bazirao na ODJ pa ako to znaš rješavat onda nećeš imat problema. predavanja smo redovito dobivali od profesorice tak da smo imali i dostupnu literaturu. zbilja nije tako težak. samo su se kolokviji pisali po sat vremena, al kolko se sjećam to su obično bili zadaci koje smo radili na predavanju Wink

#5:  Autor/ica: etaoin shrdlu PostPostano: 21:55 čet, 13. 6. 2013
    —
Puno hvala! Very Happy

#6:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 6:55 pet, 14. 6. 2013
    —
no problem Wink



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin