Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ponuda poslova

#1: Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika Autor/ica: Nikolina_C PostPostano: 20:58 ned, 18. 8. 2013
    —
Pozdrav svima

Nisam ocekivala da će doći dan povratka na ovaj forum pa cu biti kratka i nadam se da ce netko od vas ili matematicara koje poznajete iskoristiti ovu odlicnu priliku.

Dakle, odjel Modeliranja kreditnog rizika u Zagrebačkoj banci zapošljava matematičara. Poželjno je da ste već diplomirali i odradili neku praksu ili slično negdje u bankarskom svijetu, ali ni jedno ni drugo nije uvjet (ok trebali bi biti pred samom diplomom). Motiviranost, želja za radom u mladom i dinamičnom timu i zadacima i odlična znanja iz područja statistike su obavezni preduvjeti.

Najlakši način za saznati što točno mi nudimo je doći u utorak (20.08. u popodnevnim satima) na kratko predstavljanje odjela i posla. Da bi to mogli, potrebno je da mi na mail pošaljete svoj CV (nikolina.cvitanovic@unicreditgroup.zaba.hr) i neki kontakt pa čujemo i dogovorimo. Ukoliko ne prolazi zbog attach-a, pošaljite bez pa ćemo riješiti.

Molim vas da ako poznajete nekoga od starijih matematičara kome bi ovaj oglas bio zanimljiv, a nije na forumu, da proslijedite info. Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...

Hvala i sretno svima i uživajte u ostatku ljeta...
Nikolina

#2: Re: Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika Autor/ica: krcko PostPostano: 15:21 pet, 23. 8. 2013
    —
Nikolina_C (napisa):
Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...


Radi modeliranja rizika da se nitko nece javiti?

#3:  Autor/ica: Nikolina_C PostPostano: 12:11 ned, 25. 8. 2013
    —
Zaprimila sam zaista mnoštvo (kvalitetnih) životopisa. U svakom slučaju dobit ćete neku vrstu informacije kroz naredne tjedne, a molim da se topic zaključa/izbriše...



Forum@DeGiorgi -> Ponuda poslova


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin