Upis na racunarstvo
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#1: Upis na racunarstvo Autor/ica: matko-matkovic PostPostano: 16:23 čet, 22. 1. 2015
    —
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!

#2: Re: Upis na racunarstvo Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 16:40 čet, 22. 1. 2015
    —
matko-matkovic (napisa):
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!


za sada je uvijek bilo dosta mjesta. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)

#3: Re: Upis na racunarstvo Autor/ica: kkarlo PostPostano: 16:52 čet, 22. 1. 2015
    —
fireball (napisa):
matko-matkovic (napisa):
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!


za sada je uvijek bilo dosta mjesta. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)

Jesi siguran?
A 2013./2014. ?

#4: Re: Upis na racunarstvo Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 18:41 čet, 22. 1. 2015
    —
kkarlo (napisa):

Jesi siguran?
A 2013./2014. ?


statisticka anomalija, jedina godina kad je bilo puno, a mislim da niko nije otpao (tj prijavljenih je bilo koliko i mjesta. ne, nebi stavio ruku u vatru za ovu tvrdnju Smile ). redovno je pun fin smjer, sad se puni i prof smjer, prof mat inf ima mjesta, statistika je isto puna ja mislim, primjenjena je knap, teorijska - redovno ima mjesta

#5:  Autor/ica: matko-matkovic PostPostano: 0:40 pet, 23. 1. 2015
    —
zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?

#6:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 10:43 pet, 23. 1. 2015
    —
matko-matkovic (napisa):
zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?


ako mislis zavrsit u roku neces moc upisati SVE izborne Smile



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin