Diplomski studij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Diplomski studij Autor/ica: cikl0nica PostPostano: 17:57 uto, 3. 3. 2015
    —
Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala

#2:  Autor/ica: luka_mLokacija: Zagreb PostPostano: 18:14 uto, 3. 3. 2015
    —
Znam da su neki paralelno studirali na sveučilištu i veleučilištu (dakle skroz odvojene institucije) pa ne vidim zašto to ne bi bilo tehnički moguće. Pretpostavljam da oba faksa moraju dati suglasnost (mislim da PMF ne bi trebao biti problem jer postoje ljudi koji ovdje paralelno studiraju)

#3: Re: Diplomski studij Autor/ica: korkica007 PostPostano: 21:36 uto, 3. 3. 2015
    —
cikl0nica (napisa):
Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala


Mislim da možeš, ali samo jedan diplomski studij je uz potporu ministarstva, tj. jedan diplomski studij bi u cjelosti trebalo plaćati,
barem koliko sam ja upoznata.

#4:  Autor/ica: cikl0nica PostPostano: 21:21 sri, 4. 3. 2015
    —
ok, hvala...i mislila sam da cu morati placati jedan...

#5:  Autor/ica: sharpshooter24 PostPostano: 18:29 čet, 11. 2. 2016
    —
Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala!

#6:  Autor/ica: El_Loco PostPostano: 0:30 pet, 12. 2. 2016
    —
sharpshooter24 (napisa):
Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala!


Ovdje možeš naći što se tražilo ove godine. Vrlo je vjerojatno da će isti uvjeti biti i na jesen. Podjela kolegija na skupine nalazi se ovdje.

#7:  Autor/ica: sharpshooter24 PostPostano: 11:38 pet, 12. 2. 2016
    —
Ovaj drugi dokument imam već, znam kako se dijele kolegiji. Hvala puno.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin