Preddiplomski inženjerski -> diplomski nastavnički
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Preddiplomski inženjerski -> diplomski nastavnički Autor/ica: moni_poni PostPostano: 9:11 pet, 25. 9. 2015
    —
Završila sam inženjerski preddiplomski i sad ću upisati diplomski Matematika smjer nastavnički.
Bila bih zahvalna da mi, vi koji ste napravili isto, kažete koje ste predmete razlike morali polagati i jesu li vam oduzeli puno vremena uz predmete s diplomskog.

Svaka informacija je dobrodošla Smile

#2:  Autor/ica: frutabella PostPostano: 13:06 pet, 25. 9. 2015
    —
Zar se mora razlika polagati??
I ja sam tako upisala.

Znima me jos, da li ce biti poslije diplomskog potrebno jos kakve strucne ispite polagati da bi mogao raditi kao profesor?

#3:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 13:23 pet, 25. 9. 2015
    —
Nikakvi post-diplomski stručni ispiti jer ako dobiješ diplomu nastavnika to je to - imaš diplomu nastavnika. Wink

ps: makar na razini mog razumijevanja djeluje nepošteno, ja sam prošle htio na računarstvo i to mi je odbijeno jer nemam položen računarski praktikum (inženjerski), a moglo se kao i u vašem slučaju dozvoliti da u "hodu" polažem taj kolegij jerbo se vama, ako i samo ako sam dobro shvatio, nudi mogućnost polaganja psihologija i pedagogija u hodu sa diplomskim nastavničkim smjerom.

#4:  Autor/ica: Swerz PostPostano: 14:25 pet, 25. 9. 2015
    —
Da bi bio "punokrvni nastavnik" moras poloziti strucni ispit.

Nakon godinu dana rada u struci mozes izaci na strucni ispit. Imas rok od mislim 2-3godine da ga polozis.
Sa strucnim ispitom ti placa raste cca 700kn.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin