Igrica: Super Nut Chase
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Biseri

#1: Igrica: Super Nut Chase Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 16:35 čet, 5. 11. 2015
    —
Ulovio sam malo vremena i odlučio sam svoje vještine pretočiti u igricu, trenutno je dostupna na Google Playu (besplatno):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supernutchase.xdk

ili možete igrat web verziju ovdje:
http://supernutchase.com/play







Radi se o jako jednostavnoj (ali po prvim feedbackovima) vrlo teškoj i "živcirajućoj" igrici. Kratka je, brza, za ubit 5 min, i još uvijek je u vazi "visoke public bete". Nadam se dodati muziku i integraciju sa Google profilom (volio bi neke achievmente dodat u igricu) i naravno publishirat iOS verziju.

Istovremeno sam htio odati počast Super Mariju povodom njegovog 35-tog rođenadana Smile

Svaki feedback je dobrodošao!

#2:  Autor/ica: Martin@ PostPostano: 1:02 sub, 26. 3. 2016
    —
20 sekundi. Vrlo iritirajuća igrica. Angry Birds 2 Laughing Laughing

PS Poradi na grafici, oči me bole Laughing

#3:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 15:18 uto, 29. 3. 2016
    —
20 sekundi nije loše Smile Ugl, što se grafike tiče, misliš na boje? Što se iritantnosti tiče, drago mi je da te iritira, to je i nekako bila ideja, ono, da igrica bude kao što su igrice bile nekad:


#4:  Autor/ica: thepineapple PostPostano: 6:57 sub, 9. 4. 2016
    —
180 sekundi, mozda je exploit ali moze se cirkularno skakati na jednom mjestu u nedogled Very Happy

#5:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 12:46 sri, 15. 6. 2016
    —
thepineapple (napisa):
180 sekundi, mozda je exploit ali moze se cirkularno skakati na jednom mjestu u nedogled Very Happy


Jes, exploit, sređen je u novom updateu android verzije... sad vise nije lako preskakat cirkularno... bar se nadam...



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin