rezultati 2. kolokvija
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori

#1: rezultati 2. kolokvija Autor/ica: spuzva_bob PostPostano: 14:34 pon, 8. 2. 2016
    —
Asistenti, hoće li rezultati biti danas Question

#2:  Autor/ica: Gost PostPostano: 0:20 uto, 9. 2. 2016
    —
Priča se ponavlja...za ove asistente vrijede neka druga pravila očito. Zašto bi oni poštivali ikakve rokove, zašto bi oni komunicirali sa studentima i odgovarali na upite na forumu tijekom cijelog semestra...to im je ispod časti očito,...neprofesionalno, neodgovorno,... neljudski.

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 1:31 uto, 9. 2. 2016
    —
Kolega, vec sam mislio da se netko udostojio i odgovoriti, ali naravno... Slazem se u potpunosti! Nekako nisam zelio vjerovati da ce se ponovit, mislio sam da je prosli put stvarno bilo slucajno. Ali ne! Tu je u pitanju velika neodgovornost i nikakvo postovanje prema studentima! Koliko samo studenata ceka rezutate i cijeli dan strepi, a na kraju nista?!

#4:  Autor/ica: zds PostPostano: 8:21 uto, 9. 2. 2016
    —
Došli su rezultati, čini se kako su profesori bili zauzeti ispravljanjem pa nisu obraćali pozornost na forum. Mene zanima samo hoće li se moći dobiti uvidi i u blic sa predavanja kod prof. Muića sutra s obzirom da imam nula bodova na njemu Sad

#5:  Autor/ica: Valsim PostPostano: 11:01 uto, 9. 2. 2016
    —
Prof. Muic je izrazito ugodan tako da sam sigurna da će ti pokazati blic ako ga zamolis. Mozda je greška jer je on na predavanjima rekao da su skoro svi dobili 5 bodova. Jedino ako nije bilo ništa napisano ili ako je sve bilo potpuno krivo davao je 4 boda.



Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin