Upis na računarstvo nakon preddiplomskog nastavničkog
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#1: Upis na računarstvo nakon preddiplomskog nastavničkog Autor/ica: MyLegHurts PostPostano: 12:37 pon, 25. 4. 2016
    —
Zanima me jel ima šanse upast i kako se gledaju bodovi? Ja sam sad na preddiplomskom inžinjerskom i prebacit ću se na profesorski, pa me ovo zanima.

#2:  Autor/ica: luka_mLokacija: Zagreb PostPostano: 13:10 pon, 25. 4. 2016
    —
Nisam shvatio koji smjer te zanima (naslov i poruka govore različito), ali upis s nastavnčkog preddiplomskog na diplomski studij RiM je moguć uz polaganje nekoliko dodatnih kolegija. Za te kolegije treba pisati molbu za upis na preddiplomskom, no nisam siguran prolazi li po defaultu. Čuo sam da je ove godine puno ljudi pisalo molbu za RP1, i nije im se prihvatila jer nema dovoljno računala za sve. Možda bi se prihvatila da su u molbama spomenuli da je to zbog upisa diplomskog, ne znam.

Usput, na FER-u postoji donekle sličan diplomski studij Računarska znanost. Mislim da je za upis dovoljno preći (nizak) prag na prijemnom. Ne preporučam ako te zanima matematika ili teorijskije teme (jer je tamo to površno, ili bar površnije nego na RiM). Također, na FER-u postoje i ok praktičniji studiji, usmjereni na računalstvo i informatiku.

#3:  Autor/ica: MyLegHurts PostPostano: 13:26 pon, 25. 4. 2016
    —
Da , zanima me računarstvo diplomski. RP1 ću ove godine položiti na preddiplomskom inžinjerskom, tako da nemam brige oko toga. Mene više brine hoću li upasti s obzirom da se skupi manje ukupnih bodova potrebnih za upis na nastavničkom.

#4:  Autor/ica: luka_mLokacija: Zagreb PostPostano: 13:50 pon, 25. 4. 2016
    —
To ovisi o prosjeku i tome koliko je ljudi prijavljeno. Ja sam se na RiM upisao prošle godine i bilo je čak i nekoliko slobodnih mjesta ostalo. Ove godine je, čini mi se, potpuno popunjeno.

Postoje detaljne upute o bodovanju i rezultati upisa prethodnih godina (oboje na stranicama faksa) pa možeš izračunati kako stojiš s obzirom na prethodne godine. Ako se dobro sjećam, već je s prosjekom 3+ vrlo vjerojatno da ćeš upisat.



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin