umeni iz matan 2
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: umeni iz matan 2 Autor/ica: Gost PostPostano: 12:00 čet, 10. 6. 2004
    —
zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!Sad

#2:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:51 čet, 10. 6. 2004
    —
ova tvoja (dez)informacija ne vrijedi za svakog profesora,profesor Hrvoje Šikić nema takvih ''predrasuda''.
Wink

#3:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 0:24 pet, 11. 6. 2004
    —
Ziva istina! ja sam imao iz pismenog 2 iz analize 1, prof. Sikic me ispitivao skroz normalno i proso sam. I to bas bezbolno! Ak naucis dobro, nemas se cega bojati! Mi skacemo, cijeli dan i noc...

#4:  Autor/ica: ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE
Lokacija: hm? PostPostano: 9:28 pet, 11. 6. 2004
    —
Nije toliko da Hrvoje ima predrasuda prema onima koji imaju 'dovoljan' koliko ima sposobnost skontati koliko znas i prije nego te poceo pitati.. Ako osjeti da ne razumijes gradivo onda u pravilu slijedi par ne-strasnih podpitanja koji te smantaju ako doista ne razumijes gradivo, a ako ga razumijes.. Onda nemas problema Smile

#5: Re: umeni iz matan 2 Autor/ica: fmb PostPostano: 16:38 sub, 12. 6. 2004
    —
Anonymous (napisa):
zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!Sad


Ahm. Ucenici? Valjda su to ipak studenti. Ili?

Ne vjerujem da je Vas dojam istinit, vjerojatno se radi o subjektivnom dojmu na osnovi par situacija. Cinjenica je da na rezultat usmenog (a i pismenog i kolokvija) prije svega utjece znanje, a subjektivne okolnosti (od toga da se studentu vrti u glavi do toga da se profesor digao na lijevu nogu) mogu presuditi o nijansama. Ocjena kolokvija ili pismenog (sto je ekvivalentno) utjece na usmeni utoliko sto se profesor mora postaviti prema ocjeni (dovoljan ipak nije isto sto i dobar). No to ne znaci da je nemoguce s 2 dici na 3 ili ponekad na 4, a takodjer ne znaci ni da je 5 garancija da ce se proci. Znam slucajeve koji su pali usmeni usprkos 5 na pismenom...

FMB Patkica



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin