account na math-u...
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: account na math-u... Autor/ica: n0mad PostPostano: 13:10 čet, 17. 6. 2004
    —
da sazmem ... cua san da za izac na ispit kod prof. goranke nogo )programiranje u c-u) triba imat account, a za dobit account triba znat unix.
pitanje je sljedece - di i kada ja to mogu nabavit?
pretpostavka je da ja mislim da znam dovoljno unix-a buduci da nalazim smijesnim ono sto su radili na tecaju.

#2:  Autor/ica: defar PostPostano: 14:08 čet, 17. 6. 2004
    —
utorkom i cetvrtkom dolje primaju studente (prostorija do praktikuma u podrumu), nisam sigurna da li do 16 ili od 16. cuuh od frendice s prve godine da im nije bilo bas drago sto je gomila ljudi nahrupila u prostoriju s namjerom da otvore acc, a nisu bili na tecaju, ali valjda neces imati problema uvjeriti ih da se dobro snalazis u unix okruzenju. Very Happy

#3:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 14:15 čet, 17. 6. 2004
    —
Ja sam cuo kao da je prosli petak bio zadnji dan za otvoriti account! Ja to stvarno ne znam Kao da ce se tek moci ponovo otvarati accountovi tek na jesen! nemoj me uzimat za rijec, jer sam ja tako cuo! Javi se, ponekad me nazovi,... Odi pa pitaj! Vidi me kako skaaaaaceeeem!

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:44 čet, 17. 6. 2004
    —
Nisam ni ja bash siguran, ali cini mi se da su termini bili uto i cet od 11 do 13. Eh?

Cita li ovo netko iz Praktikuma 1, pa da ode provjeriti? Cool

#5:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 14:56 čet, 17. 6. 2004
    —
provjereno, na vratima pise: utorak i cetvrtak od 11 do 13h

zvuci mi smisleno da je petak bio zadnji dan za otvaranje accounta
to je njima kraj... jer je to kraj nastave...
ispitni rok nije vise nastava pa da bi morali otvarati accounte...

uostalom, vjerujem da je i ove godine prof. Nogo napominjala da otvorite accounte, jer ce vam trebati....

maloprije pogledah... postoje nekakvi accounti (Question) imena tecaj1 pa do tecaj19
mozda da pitate prof. Nogo kao seficu RCa jel bi se moglo organizirati da vam se za vrijeme ispita 'posude' ti accounti...
ali to onda povlaci da bi se moralo resetirati na neki nacin....
a i ne vjerujem da bi na to pristala...
sto je i u redu...
vasa obaveza i duznost za pripremu za ispit iz Cea je bila otvoriti account
to vam je kao da morate napisati seminar da bi izasli na neki ispiti...
vi to niste ispunili, nemate pravo izaci na ispit...

IMO, ofkors... ne znam sto nadlezni misle o tome.... Rolling Eyes

#6:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 17:03 čet, 17. 6. 2004
    —
neki ljudi su spominjali rjesenje da ce od nekog posuditi account za ispit?! Confused Sad neznam dal se to smije napraviti Question Exclamation

#7:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:13 čet, 17. 6. 2004
    —
filipnet (napisa):
neki ljudi su spominjali rjesenje da ce od nekog posuditi account za ispit?! Confused Sad neznam dal se to smije napraviti Question Exclamation


Ccc.... Sram te bilo... To se smatra grubljim prekrshajem na Mrezi. Evil or Very Mad

Pogledaj dokument CDA0012 - Pravila za otvaranje, administriranje i uporabu korisničkih računa na javnim računalima u CARNetu, 26. ožujka 1997. (Odluka) (Word DOC, 43kB), tocku 7.2. Cool Cik pogodi koja su dva prva prekrsaja na koje se jako upozorava! Eh?

CDA0012 (napisa):
ne provoditi zabranjene akcije, kao što su:
  • uporaba tuđeg korisničkog računa;
  • davanje na uporabu svojeg korisničkog računa drugim osobama;
    ...


Dakle, ne igrajte se, nego otvorite accounte... Rolling Eyes

P.S. Ostali dokumenti CARNeta su dostupni ovdje. Very Happy

#8:  Autor/ica: bily PostPostano: 17:19 čet, 17. 6. 2004
    —
vsego (napisa):
Nisam ni ja bash siguran, ali cini mi se da su termini bili uto i cet od 11 do 13. Eh?

Cita li ovo netko iz Praktikuma 1, pa da ode provjeriti? Cool


to je tocno sto posto termini su bili od 8 do 13 ali ja mislim da se moze jos otvorit jer ja sam isto tako nekako otvorila u ovo vrijeme prosle godine mislim!(nisam sigurna!)

#9:  Autor/ica: ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE
Lokacija: hm? PostPostano: 18:54 čet, 17. 6. 2004
    —
vsego (napisa):
Dakle, ne igrajte se, nego otvorite accounte... Rolling Eyes

Khm... Teoretski........ Znam za jedan stroj sa RH linuxom, kojeg mozda znate i vi..... Cijeg admina mozda.. poznajete Smile koji bi, mozda, samo mozda Smile, bio voljan otvoriti vam vrata svoga virtualnoga doma, da spasi provjerene i odgovorne duse od sigurne, kh, propasti, a ? Angel

...i taj bi admin mozda mogao privatnim kanalima pomoci nekim poznatim ljudima u tome pravcu?
Angel
(fali mi jos neviniji andjelcic Sad)

#10:  Autor/ica: n0mad PostPostano: 14:28 pet, 18. 6. 2004
    —
Dakle?
(opet jedan od mojih konstruktivnijih postova Smile)

#11:  Autor/ica: phxLokacija: Zagreb PostPostano: 0:14 ned, 20. 6. 2004
    —
jaZz (napisa):
Dakle?
(opet jedan od mojih konstruktivnijih postova Smile)


Dakle, pokušaj se ipak pojaviti s indeksom u uredovno vrijeme i šarmirati ekipu iz računskog centra, da ti account treba za ispit. Vjerujem da te neće samo tako izbaciti ako lijepo zamoliš da učine iznimku...



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin