potpis
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: potpis Autor/ica: klamath PostPostano: 19:00 sub, 25. 1. 2003
    —
sta uciniti ako ne dobijem potpis iz analize? nisam bio bas na puno bliceva jer su vjezbe petkom ujutro a ja petkom obicno nisam u zagrebu. trebam li pisati neku molbu?

#2:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 19:15 sub, 25. 1. 2003
    —
Imaš par solucija:
1. Moljakaš profesora da ti da potpis
2. Predaš molbu prodekanici za nastavu Aleksandri Čižmešiji da ti da potpis (ili je to bilo dekanu?)
3. Padneš godinu već sad.

#3:  Autor/ica: klamath PostPostano: 22:33 sub, 25. 1. 2003
    —
hmmmmm, ova zadnja mi se nimalo ne svidja....prve dvije cu morat isprobat...hvala

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:59 ned, 26. 1. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
2. Predaš molbu prodekanici za nastavu Aleksandri Čižmešiji da ti da potpis (ili je to bilo dekanu?)


Predas u referadi, za prodekanicu. Smile

No, i moljenje profesora bi trebalo biti dosta ako se lijepo objasni izostanak s bliceva.

#5:  Autor/ica: klamath PostPostano: 15:09 ned, 26. 1. 2003
    —
a kako bi ta molba trebala izgledati? mislim jel ovi u referadi imaju vec gotov nekakav formular ili ja moram sam sastavit molbu?

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:35 ned, 26. 1. 2003
    —
klamath (napisa):
a kako bi ta molba trebala izgledati? mislim jel ovi u referadi imaju vec gotov nekakav formular ili ja moram sam sastavit molbu?


U skriptarnici trazis "jednu molbu" (papir sa par crta Smile). Onda napises nesto kao "Zbog toga i toga nisam uspio/uspjela ispuniti uvjete za potpis iz tog i tog kolegija. Molim da mi ipak odobrite potpis."

Ipak, uzmi u obzir da time zaobilazis profesora. To, u najmanju ruku, nije pristojno, ako nisi s njim razgovarao prije toga. I dalje predlazem metodu 1 kao primarnu. Tj. C'Tebo ih je dobro posortirao... Very Happy

#7:  Autor/ica: klamath PostPostano: 18:04 ned, 26. 1. 2003
    —
zahvaljujem na savjetima



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin