Tko daje iduci rok?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori

#1: Tko daje iduci rok? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:22 pet, 9. 7. 2004
    —
U skladu s novim uputama za preglednije pisanje poruka, molim korisnike da pitanja tipa "Tko daje iduci rok?" za ovaj kolegij postavljaju iskljucivo na ovom topicu.

Hvala!

#2:  Autor/ica: s. PostPostano: 0:35 čet, 31. 8. 2006
    —
Asistent Kovac, iliti Vjeko, na svojoj stranici pise da je otisao u Ameriku, na UCLA.

Dakle, kako naslov kaze, tko daje iduci rok, to jest, prvi rok u 9. mjesecu?

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:27 čet, 31. 8. 2006
    —
Asistent Vjeko je doista otisao i nece vise drzati Vektorske, zapravo nece vise nista drzati kod nas, neko dulje vrijeme, hvala Bogu! Mislim, bez uvrede, ali 3 godine zaredom da covjek drzi isti kolegij, to je vec malo previse! On vise uopce nije kompetentan za VP i ne znam sto bi se trebalo reci po tom pitanju. Jedino sto znam je …

#4:  Autor/ica: vjekovac PostPostano: 9:28 čet, 31. 8. 2006
    —
... da je vjezbe i rokove iz Vektorskih 1 preuzeo asistent Boris Muha, a iz Vektorskih 2 asistent Goran Trupcevic. Predavanja i usmene ce nastaviti drzati profesor Mirko Primc. Tako da su VP i dalje u dobrim rukama! Sretno svima koji jos nisu polozili kolegij, ugodnu zabavu svima koji ce ga tek slusati. Wink
Mr. Green

#5:  Autor/ica: menschen PostPostano: 15:40 pet, 1. 9. 2006
    —
Jel se možda zna kad ce biti usmeni iz VP2?

#6:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:55 uto, 6. 2. 2007
    —
Može li se igdje vidjeti rok iz dvanaestog mjeseca kojeg je davao asistent Boris Muha?

#7:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 15:57 uto, 20. 2. 2007
    —
ima li nekih drasticnih razlika izmedju rokova koje daje asistent Muha od onih koje je davao Vjeko? nisam bas isao na vjezbe, a u skriptarnici nema rokova novijeg datuma..

#8: tko daje idući rok Autor/ica: Gost PostPostano: 15:24 ned, 6. 1. 2008
    —
može li mi netko reći tko će davati rokove u 2.mjesecu za apsolvente iz vp1,tj. onima kojima su vp1 izborni predmet sa 4.g.
Zahvaljujem

#9: Re: tko daje idući rok Autor/ica: Gost PostPostano: 16:58 pon, 27. 10. 2008
    —
Da li netko zna tko daje rokove iz vektorskih prostora 1?
Ako možda netko ima volje postati zadnji rok (ili neki od rokova održanih u 9. mjesecu) bilo bi to prekrasno Smile

#10:  Autor/ica: kristina PostPostano: 12:31 sub, 24. 1. 2009
    —
Jel se zna tko daje rok u srijedu (28.1)? Jel su rokovi još uvijek slični ko prije? Na netu nema novijih, a bilo bi dobro da ih netko stavi Wink

#11:  Autor/ica: dupin PostPostano: 16:09 pon, 26. 1. 2009
    —
da, stvarno, ako je netko bio s asistentom Muhom u kontaktu i ima posljednje rokove, ako nije problem da ih negdi objavi,, Smile

#12:  Autor/ica: kreso PostPostano: 17:39 pon, 26. 1. 2009
    —
Ja bio u kontaktu sa asistentom.
Dobio ove njegove rokove na mail

Usput da pitam dal netko zna riješiti neki od sljedećih zadataka (ili da li barem ima neku ideju):

Rok 20.2.2008; zadatci: 4 i 5. ... ? (ponavljaju se više puta u rokovima)



repismenivp.zip
 Description:

Download
 Filename:  repismenivp.zip
 Filesize:  176.19 KB
 Downloaded:  202 Time(s)




Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin