Dekanski rok
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: Dekanski rok Autor/ica: ways PostPostano: 18:53 sub, 28. 8. 2004
    —
Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?

#2: Re: Dekanski rok Autor/ica: Nesi PostPostano: 1:54 uto, 31. 8. 2004
    —
ways (napisa):
Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?


dekanski rok je kod nas, koliko ja znam, rok kao i svaki drugi izvanredni rok

prema tome, nema toga tko bi ti ZABRANIO da izadjes na neki ispit Mr. Green

da li mu je svejedno ili ne voli?
mislim da smijem malo generalizirati, ali nekako se racuna da je dekanski rok onaj '5 do 12', tj. rok na kojem se skupljaju uvjeti...
iako profesoru pise koji ti je to izlazak, iako u indexu pise ako uspises godinu i tek onda dodjes na dekanski.... nekako, mislim da imaju u podsvijesti da je to rok za spasavanje godine.... na neki nacin...

voljeti ili ne voljeti?
mislim da ipak profesori rokove gledaju kao gomilu posla... i nekako mi se cini da im taj posao nije bas drag
ali ne znam da ijedan profesor ne voli studenta zato sto je izasao na ovaj, a ne na onaj rok Rolling Eyes
mislim da studenti ipak svoju 'nevoljenost' zasluzuju svojim 'znanjem', a ne datumom izlaska na ispit Rolling Eyes

u svakom slucaju, mislim da nema potrebe proslijedjivati profesoru pitanje: volite li vi da vam izlaze na dekanski? Mr. Green
ili: Dopustate li da izadju? Big nose

no, ako bas zelis, mogu ja i to pitati Mr. Green Mr. Green cim opazim profesora

(da ne mislis da provociram ili slicno, pogledaj ovaj post)

#3:  Autor/ica: ways PostPostano: 19:50 čet, 2. 9. 2004
    —
Ma nema problema vjerujem da bi prof bio posten. Samo san htio znati je li itko imao ikakvih losih iskustava tj drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. Rolling Eyes
Hvala svejedno

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:41 čet, 2. 9. 2004
    —
ways (napisa):
drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. Rolling Eyes


Pa sto odmah nisi rekao? Very Happy

Dakle, profesor rushi sve koji nisu dovoljno dobro spremili ispit jer im se nije dalo ucit Exclamation

Wink



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin