Kolkoviji
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: Kolkoviji Autor/ica: glenda_northLokacija: NORTH PostPostano: 18:19 pet, 22. 10. 2004
    —
Može li mi netko reći, budući da sam bolesna i nisam mogla biti na vježbama, kad će biti prvi kolokvij iz Matematičkog modeliranja, a usput i kada će biti prvi kolokvij iz ODJ-a? Question

#2:  Autor/ica: menschen PostPostano: 11:58 sub, 11. 12. 2004
    —
I šta će otprilike biti u kolokviju?

#3: Re: Kolkoviji Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 12:53 sub, 11. 12. 2004
    —
glenda_north (napisa):
kad će biti prvi kolokvij iz Matematičkog modeliranja a usput i kada će biti prvi kolokvij iz ODJ-a? Question
kolokvij iz MM je sad u petak (17.12.), a kol. iz ODJ je vec bio Neutral i to prosli petak (3.12.).
o sadrzaju kolokvija ne znam. saznat cemo na vjezbama ovaj tjedan sigurno (ako nismo vec ovaj tjedan prije rokova, nisam bila Neutral). ali sigurno ce bit bas ono sto smo radili na vjezbama Razz

#4:  Autor/ica: akki PostPostano: 20:58 sub, 11. 12. 2004
    —
dali zna netko gdje mogu nać stare kolokvije iz modeliranja (na netu)? Wink

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:46 sub, 11. 12. 2004
    —
http://web.math.hr/~caklovic/modeliranje/zadaci.html

#6:  Autor/ica: Vinky PostPostano: 23:02 sri, 15. 12. 2004
    —
A sto je asistent danas rekao da ce biti u kolokviju iz MM?

#7:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 0:54 čet, 16. 12. 2004
    —
sve osim ovoga sto smo danas radili. dakle, zakljucno sa sparivanjima. vjezbaj po starim kolokvijima i mirne si duse Smile



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin