Download klasa
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Uvod u optimizaciju

#1: Download klasa Autor/ica: caklovic PostPostano: 20:21 pon, 20. 12. 2004
    —
Klase se mogu spremiti na lokalni disk. Link je http://student.math.hr/~jivancic/simpleks/simplex.zip

L. Čaklović

#2:  Autor/ica: polinom PostPostano: 13:04 ned, 26. 2. 2006
    —
OK, skinula sam klase i unzipala ih. Imam instaliranu Javu.

Ne znam što trebam dalje napraviti..

#3:  Autor/ica: Zub iz busije PostPostano: 9:02 uto, 25. 4. 2006
    —
Zašto više nije moguće downloadati klase? User jivancic na studentu ne postoji, dakle fajlove je skinuo admin ili netko.... Rolling Eyes

#4:  Autor/ica: Zub iz busije PostPostano: 9:03 uto, 25. 4. 2006
    —
...a bome ni applet više ne radi Rolling Eyes

#5:  Autor/ica: Zub iz busije PostPostano: 9:22 uto, 25. 4. 2006
    —
Zapravo, više apsolutno ništa ne radi. Klik na "Uvijet za potpis - razumijevanje procedure" rezultira sa "Not Found" jednom dok cache uhvati "pravu istinu" Sad

#6:  Autor/ica: ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE
Lokacija: hm? PostPostano: 11:54 uto, 25. 4. 2006
    —
Ok, ispit je sutra. Da se odem mirno napit ili da se nastavim nadati da sutra neću naruke računati GJT jer nikako nemam vremena u ova 24 sata razviti dovoljnu rutinu i brzinu da se nadam ikakvom pristojnom uspjehu na ispitu sutra?

#7:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:12 uto, 25. 4. 2006
    —
Evo uploadao sam verziju klasa koju sam nasao kod sebe na disku: klik. Vjerojatno nije bas zadnja varijanta, al friskiju ovaj cas nemam (pitat cu Caklovica prvom prilikom).

Sorry zub, nisam mogao prije. Od 10-12 sam imao nastavu, a poslije su mi dosli studenti na konzultacije pitat stvari vezane uz sutrasnji pismeni - konzultacije uzivo imaju prednost. Ja mrzim kad cekam u redu za obaviti neki administrativni posao, a sluzbenice odgovaraju na telefonske pozive umjesto da rade sa strankama.

Ti bas sve moras u zadnji cas, a? Nemoj se jos napit Wink

Btw, gdje je busija? Ojoooj...

#8:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 13:34 uto, 25. 4. 2006
    —
Zub, GJT bez kalkulatora koji ih odmah racuna je SMRT
da, da, sve super, svi znamo kako se to radi, ona dva puta ona dva, oduzmi, kroz pivotni... yeah right...
to je najbrzi put za pasti... ask me Wink

skoci do sadasnje prodekanice, mislim da je ona zaduzila onih nesto kalkova koji bi trebali biti na raspolaganju studentima... za njih postoje programcic koji radi HTJ
to ej Krcko rekao jos pretprosle godine na vjezbama Wink (da postoji program)
a kalkovi, bar su tada bili kod ZMS.... idi i pitaj... be fast...

meni je veky sprogramirao za HP 49G, pa ako nabavis takav, prebacit cemo program nekako
(ja sutra isto idem na pismeni, a sumnjam da ce se poklopiti da 1. budemo u istoj prostoriji 2. da smijemo razmijeniti kalkove 3. da cu ja ili ti to napraviti u dovoljno kratkom vremenu da onom drugom bude dosta vremena)

ajd mi se javi, ako ne uspijes nista, zvat cu jednog lika,pa cemo vidjeti jel te se da spasiti...
jos jednom GJT na ruke (a to je bez kalka koji to ima u sebi napisano, pa samo napises po kojem elementu zelis transformaciju) je ravno samoubojstvu... ja probala.... spetljas se trivijalno, vrijeme curi ko blesavo.... nema smisla... totalno....
ja sam u pr4 16-20....

#9:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:51 uto, 25. 4. 2006
    —
Medju ovogodisnjim i starim seminarima ima GJT-program za HP48, TI-92, TI-86 i Java Micro Edition za mobitele. Za nesto od toga ima i upute.

U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.

#10:  Autor/ica: ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE
Lokacija: hm? PostPostano: 14:44 uto, 25. 4. 2006
    —
krcko (napisa):
U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.

Ma zub cijelo jutro roka po ilegalnim sajtovima u nadi da će naći neki cross kompajler za ppc (jer nije našao ništa shareware, PD ili open source - sve demo) jer mu kabel na 40G ne radi (Sad) i nisam uspio naći funkciju koja vraća dimenzije matrice Confused a posuđeni PPC ima javu (iako ne i micro edition Confused)

@Nesi: danas neću stići na faks nikako Confused budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h Smile pa se nadati najboljemu i kodirati Smile Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta Very Happy

#11:  Autor/ica: krcko PostPostano: 20:26 uto, 25. 4. 2006
    —
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h Smile pa se nadati najboljemu i kodirati Smile Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta Very Happy


Jao zube crni zube (pojeo te karijes). Ajd iskoristi tih par sati da ponovis konveksne skupove i Newtonovu metodu, trebat ce...

#12:  Autor/ica: mickey PostPostano: 23:17 sri, 22. 8. 2007
    —
ima li netko GJT za TI-83 Plus
bila bi iznimno zahvalna Smile

#13:  Autor/ica: mickey PostPostano: 21:10 čet, 30. 8. 2007
    —
u redu je - smislila sama Laughing



Forum@DeGiorgi -> Uvod u optimizaciju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin