raspored usmenog H.Sikic
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: raspored usmenog H.Sikic Autor/ica: lunjo PostPostano: 20:51 pon, 31. 1. 2005
    —
tko sastavlja listu za usmeni kod H.Sikica?

#2:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 22:04 pon, 31. 1. 2005
    —
Ovako, jer asist. Vrdoljak daje prvi rok, on reče da će u dogovoru s prof. Šikićem sastaviti listu, i da će se potruditi objaviti ju u srijedu; tako da prof. starta s usmenima odmah u petak (prvo s onima kaj su kolokvirali), a zatim u pon...nastavlja s "kolokvijima", i kreće s "pismenima" Very Happy

#3:  Autor/ica: lola PostPostano: 15:29 uto, 1. 2. 2005
    —
jel netko zna mozda jel se popis kolokventata za usmeni sastavlja po bodovima ili po abecedi?

#4:  Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 15:32 uto, 1. 2. 2005
    —
meni se čini da prema abecedi... ako mi se krivo čini, molim nekog da me ispravi... Smile

#5:  Autor/ica: vjekovac PostPostano: 18:30 sri, 2. 2. 2005
    —
Samo da napomenem da je asistent Vrdoljak oglasio raspored za usmeni iz MA1 kod prof.H.Šikića za studente koji su kolokvirali:
http://web.math.hr/nastava/analiza/rezultati-pismeni.html

#6:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 20:04 pet, 4. 2. 2005
    —
Eh, da.... popis se slaže po abecedi...al' ODOZADA Exclamation (mislim...vjerojatno ste to skužili ak ste išli na analizin site)



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin