Kako odjaviti ispit NAKON isteka roka za odjavu?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Kako odjaviti ispit NAKON isteka roka za odjavu? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:55 pon, 21. 2. 2005
    —
S obzirom na povecu kolicinu pitanja iz subjecta, malo sam se raspitao... Smile Dakle:

Ako zelite odjaviti ispit NAKON roka za odjavu (12:00 jedan radni dan prije termina pismenog), to mozete napraviti SAMO uz opravdani razlog (bolest i sl).

Trebate otici u Referadu i objasniti da zelite odjaviti ispit za koji je prosao rok odjave. Smile Tamo ce vam objasniti na koji nacin slazete molbu, uz koju cete trebati priloziti dokumentaciju koja ce pokazati da ste stvarno bili sprijeceni (npr. lijecnicku ispricnicu).
Cool

Eto, pa da ne gubite vise vrijeme hvatajuci asistente, profesore i/ili sefove ispitnih razreda. Cool Oni vam ne mogu pomoci Exclamation

#2:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 14:58 pon, 21. 2. 2005
    —
a kad se moze odjavit ispit?

mislim, ako je netko bolestan i nemre mrdnut iz kreveta, i prodje rok za odjavu i prodje pismeni, sto onda?

ili je ovo univerzalno pravilo?

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:03 pon, 21. 2. 2005
    —
Univerzalno, za odjavu nakon isteka ROKA ZA ODJAVU, neovisno o tome je l' odjavljujes prije pismenog ili poslije. Cool Jasno, ako se javis 17 godina nakon pismenog, vjerojatno ce ti odbiti molbu. Weeee-heeee!!!

Btw, mozda ne bi bilo lose ovaj gore post uobliciti u neki normalni oglas i staviti na oglasnu plocu, za ona dva i pol studenta koji ne vise na Forumu. Wink

#4:  Autor/ica: buba PostPostano: 19:38 pon, 21. 2. 2005
    —
Ili za ona 2,5 studenta koji će ponovno postaviti to pitanje još barem 2x na Forumu. Very Happy

#5:  Autor/ica: D4rk0Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;) PostPostano: 19:20 pet, 15. 9. 2006
    —
To je normalna praksa dakle možeš doći kad stigneš (pa i par tjedana nakon roka i odjaviti ispit na kojem se nisi pojavio. Na FERu niti ne trebaš opravdani razlog. Onu su se bolje dosjetili. Imaš formular koje priložiš plaćenu uplatnicu od 20 kuna i odjaviš.

A ovdje i ako nemaš opravdani razlog se vjerojatno može. Ima ljudi koji imaju pristup bazi ISVU-a. Njih zašprehaš i na konju si... Trepćeš okicama i možda uspiješ Razz. Ja sam uspio prijaviti kombinatoriku za prošli rok naknadno...



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin