Vjecno pitanje
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš
Koka v Jaje
Koka
25%
 25%  [ 4 ]
Jaje
31%
 31%  [ 5 ]
Nesto trece
43%
 43%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 16


#1: Vjecno pitanje Autor/ica: Markec PostPostano: 1:38 sub, 22. 2. 2003
    —
Sta je bilo prije koka ili jaje? Question
O ovome se vodi rasprava vec poduze vremena, zanima me sta top 100 najinteligentnijih ljudi (forumasa) misli o tome.

#2:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 21:48 ned, 23. 2. 2003
    —
mislim da je definitivische kokosch...
barem ako se drzimo teorije evolucije...
koliko znam...
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja...
daklem... KOKOS !!! Laughing Dancing banana

#3:  Autor/ica: Markec PostPostano: 23:20 ned, 23. 2. 2003
    —
Za jedno jaje potrebno je dvoje, osim ako to nije bila neka hibridna kokos koja je sama sebe jelti...

Za 2 jaja bile bi potrebne 2 kokosi i bar jedan pjetlic (koji nije bio monogaman).

Za njih bi bila potrebna minimalno 3 jaja itd...
Ovaj standardni pristup ne dovodi me do zakljucka... dakle....

U slucaju da je prvo bilo jaje, mogla bi se izlec koka, koja dalje nebi mogla nastaviti vrstu... (osim slucaja koke dvospolca)

U slucaju da je bila kokos prva (koka dvospolac) pa snesla jaje, vrsta se nebi odrzala, osim ako s nebi izleglo musko (ili jos jednu koku dvospolca)... opet ko' kaze da nebi snesla jos pokoje jaje... u ova dva slucaja posoje dvije mogucnosti parenja:

1) koka + dijete pilic = incest => koka pedofil
2) djete pilic + djete koka = incest

Zakljucak: koke i piceki su bolesna bica i nije ni cudo sto se intelektualno nisu razvili.

p.s. koke dvospolci nisu mogle opstati (ja bar nisam vidio nitijednu)

#4:  Autor/ica: Markec PostPostano: 23:24 ned, 23. 2. 2003
    —
Citat:
Gogs wrote:
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja...

Ti si pobornik pobacaja... jaje nije bice implicira da fetus nije bice, tj. abortus nije ubojstvo jer se fetus nemoze ubit (kako mozes ubit nesto nije zivo).

Ili se varam pa se ovo odnosi samo na koke i jaja Laughing

#5:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 23:52 ned, 23. 2. 2003
    —
Ja bih reko jaje Wink

#6:  Autor/ica: spike PostPostano: 0:48 uto, 25. 2. 2003
    —
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy

#7:  Autor/ica: Markec PostPostano: 22:54 uto, 25. 2. 2003
    —
Citat:
spike wrote:
ja mislim da je prvo bila zaba....


Gle ga, ja o ozbiljnim zivotnim pitanjima (kokosi i jaja), a on meni zauzvrat zabe... mislim stvarno Rolling Eyes
Idea
Svi znamo da je svemirska zaba evoluirala tokom stoljeca u mamute, a oni u slonove..cccc

#8:  Autor/ica: Darkec PostPostano: 22:21 čet, 20. 3. 2003
    —
Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...
Zapamtite to! Cool

#9:  Autor/ica: Darkec PostPostano: 22:24 čet, 20. 3. 2003
    —
Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?
Aha, sad da vas vidim..

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:12 pet, 21. 3. 2003
    —
Darkec (napisa):
Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...


Ja iz ovoga zakljucujem da je ipak prije bilo jaje, pa tek onda kokos. Nitko ne tvrdi da prije jajeta nije bilo nesto trece... npr. selo u Moldaviji... Smile

Darkec (napisa):
Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?


Nije joj nista, osim ako su frendice u rodu. Smile

Inace, "novo pitanje" bi bilo pristojno staviti kao novi topic... Confused

#11:  Autor/ica: Darkec PostPostano: 22:05 pet, 21. 3. 2003
    —
Ok vsego, ovo kaj se tice stavljanja novog pitanja, budem ubuduce pripazio na taj stavak zakona br.xy, jos sam novi user, pa dok se ufuram u sve skupa, inace ovaj forum je bas forica...

Jer zapravo korijen rijeci forum je u rijeci fora, pa zato mora bit dobar Very Happy

#12:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 22:14 pet, 21. 3. 2003
    —
A chicken and an egg are lying in bed. The chicken is leaning against the headboard smoking a cigarette, with a satisfied smile on its face.

The egg, looking a bit pissed off, grabs the sheet, rolls over, and says, "Well, I guess we finally answered THAT question."

#13:  Autor/ica: krcko PostPostano: 1:37 sub, 22. 3. 2003
    —
spike (napisa):
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy


Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.

#14:  Autor/ica: mateLokacija: Texas PostPostano: 23:22 pon, 24. 3. 2003
    —
Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan Cool

#15:  Autor/ica: rea PostPostano: 23:42 pon, 24. 3. 2003
    —
krcko (napisa):
spike (napisa):
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy


Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.



Krcko bi sam papao..

#16:  Autor/ica: jaglac PostPostano: 0:04 uto, 25. 3. 2003
    —
mate (napisa):
Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan Cool

Ostadoh bez daha . Iz matematičke logike garant čista petica .

#17:  Autor/ica: spike PostPostano: 0:23 sri, 26. 3. 2003
    —
Idea skuzio sam!!! Very Happy prvo je bio vsego Twisted Evil , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja!

#18:  Autor/ica: jaglac PostPostano: 0:42 sri, 26. 3. 2003
    —
spike (napisa):
Idea skuzio sam!!! Very Happy prvo je bio vsego Twisted Evil , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja!

Ti bi imao -100 iz matametičke logike . Čuj sa žabljim i kamenim podanicima . Ti si inače mazohist po prirodi ili ...

#19:  Autor/ica: krcko PostPostano: 1:02 sri, 26. 3. 2003
    —
Prije nego sto se ovo rasplamsa...

Poziv za preseljenje u Private Message

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.

#20:  Autor/ica: jaglac PostPostano: 1:10 sri, 26. 3. 2003
    —
krcko (napisa):
Prije nego sto se ovo rasplamsa...

Poziv za preseljenje u Private Message

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.

krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin