Prvi i drugi potpis, prof. Širola, EM2, 2004-2005
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)

#1: Prvi i drugi potpis, prof. Širola, EM2, 2004-2005 Autor/ica: Gost PostPostano: 11:33 čet, 2. 6. 2005
    —
Imam jedan problem...naime nisam bio na predavanju kad je prof. Širola dijelio prvi potpis iz em2...sad me zanima...dal ce biti problema oko dobivanja drugog potpisa...i dal ce mi prof. htjeti dati i prvi i drugi potpis zajedno...imam skupljenih onih 15% bodova...

Sta da napravim ak ne dobijem potpise?Jel se moze pisati kakva zamolba?


Hvala!

Edit: Promjenio naslov iz "Prvi i drugi potpis" u "Prvi i drugi potpis, prof. Širola, EM2, 2004-2005"

#2:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 15:11 čet, 2. 6. 2005
    —
profesor ti najvjerojatnije nece htjet dat 2. potpis kad vidi da nemas prvi, ali jedna molba na referadi je do sad rjesavala tu situaciju. znam jedan takav slucaj prosle godine, samo sto onda bodovi iz kolokvija nisu bili nikakav uvjet - tebi je to svakako plus.

#3:  Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 18:24 čet, 2. 6. 2005
    —
ak slučajno ne znaš, potpisi će bit slijedeći četvrtak ili petak u nekom terminu koji ćemo vjerojatno saznat slijedeću srijedu na predavanju...



Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin