UTORAK (7.6.) 12h - SVECANO OTVARANJE SOBE 102
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: UTORAK (7.6.) 12h - SVECANO OTVARANJE SOBE 102 Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 15:41 pon, 6. 6. 2005
    —
Tulum banana Tesko je objasniti sto je Wallaby... Pogledajte Wikipediu Banana-rasta Banana slavi pobjedu u golfu Banana s cerekom Mr. Greena Plesuci Vrag koji lici na bananu Alien dance

UTORAK (7.6.) 12h - SVEČANO OTVARANJE SOBE 102

Blues Brothers Snjegovic Plesuca krava Duh Banana mijenja boje Poriluk svira gitaru - sto je tu cudno? Dobro nam dosel, prijatel... Guitar-playing banana Bodrenje

PREZENTACIJA BUDUĆEG (i sadasnjeg) RADA I PROJEKATA (u koje se i vi mozete ukljuciti Very Happy)
+
KLOPA
+
PODJELA STARIH/NEPOTREBNIH MONITORA
=
Vidimo se!


Zadnja promjena: steelworker; 21:35 čet, 21. 7. 2005; ukupno mijenjano 1 put.

#2:  Autor/ica: phxLokacija: Zagreb PostPostano: 21:06 uto, 7. 6. 2005
    —
Cestitam kompletnoj ekipi na trudu i marljivosti, uspjeli ste to sto ste zamislili isfurati do kraja i napraviti nesto korisno za sve nas.

Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.

#3:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 22:01 uto, 7. 6. 2005
    —
Ljudi, svaka vam čast Pooobjeeedaaaa!!! ; baš ste mi bili cool na "Prijateljima^2"
a onaj šišmiš Hansu na leđima....ludnica Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha
sva pohvale Wink

#4:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 0:01 sri, 8. 6. 2005
    —
super Very Happy

onda fino dodite tamo, meni sve toplo oko srca bilo danas popodne kad bih uletila a ono neki ljudi uce Smile jooooj Very Happy

#5:  Autor/ica: IkiLokacija: Drzim se susedovog plota PostPostano: 7:22 sri, 8. 6. 2005
    —
Svaka cast!
Soba vam stvarno super izgleda. Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon Very Happy

#6:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 9:55 sri, 8. 6. 2005
    —
Iki (napisa):
Soba vam stvarno super izgleda.

ne vam nego nam Imam lijepi jezik tvoja je ko i moja, sad Smile
(okej, osim sto je sluzbeno samo nas 8 odgovorno za nju. ja se nadam da ce svi koji budu boravili u onoj sobi prihvatit tu odgovornost i na sebe i pazit da bude sve oke.)

Citat:
Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon Very Happy

pa pobrinili smo se i za staromodne poput tebe pa je bilo i napolitanki, i bananka Very Happy

#7:  Autor/ica: bily PostPostano: 11:13 sri, 8. 6. 2005
    —
khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.To mi je simulacija za banane jer njih ne smijem jesti:-)

#8:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 16:52 sri, 8. 6. 2005
    —
bily (napisa):
khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.

eh, sorry, popapao se bananko prvi Smile

#9: Informacije Autor/ica: Miš PostPostano: 22:32 sri, 8. 6. 2005
    —
A kakva je organizacija boravljenja u sobi? Točnije,da li možemo doći tamo učitti kao i u čitaoni dolje u podrumu? Do kad je otvorena popodne? Nekako me mami ona vreća... Kauc

#10:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 22:43 sri, 8. 6. 2005
    —
Kolko sam ja primjetio soba je stalno otvorena i vise - manje stalno je netko ucio unutra. Cini mi se da je ugodnije uciti tamo nego u citaonici jer nije tolko sterilno, ali po meni namjena te prostorije i nije bas za ucenje. Ja sam htio doci tamo, sjest i popricat s nekim, ali sam odustao od toga jer su ljudi tamo ucili.. Nisam htio ometati. Meni se 102 cini vise kao neka drustvena prostorija. Za ucenje imamo drugi prostor.

Vreca je genijalna. Provjereno.

SickJedi

#11:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 23:14 sri, 8. 6. 2005
    —
pa... soba je zamisljena i za ucenje i za druzenje i za raspravljanje i za seminare i za... demonstrature (to je moja fix ideja, moze bit nalaziste za demonstrature a mogu se tamo i odrzavat, ima i ploca i sve Smile )
i za vjezbanje programiranja Smile i za surfanje (kad HijenA sredi kompove) i za sve Smile
medutim da, kad netko unutra uci i tisina je, nije baza uletit i bit glasan. medutim... hmmm... nekim ljudima ne smeta kad se prica Smile vjerovali ili ne, ljudi uce i u cumezu (gdje i svira muzika i uvik vise neki ljudi koji obavezno pricaju Smile i surfaju i komentiraju i smiju se), za sve postoji pravi trenutak - samo treba dobro ocijenit situaciju.

mozda bi bilo kolegijalno Smile od ljudi koji vole uciti u apsolutnoj tisini, da onda koriste ucionicu u podrumu, a oni koji vole uciti u opustenijoj atmosferi da odaberu 102.. to ce se vjerojatno s vremenom nekako iskristalizirati, kome sto vise odgovara, meni je za sad najbitnije i jako me veseli da se ljudima soba svidja i da zele tamo doc Pooobjeeedaaaa!!!

"radno vrijeme" sobe je od kad netko od nas dode na fax do kad zadnji od nas ide sa faxa. dok ne rijesimo neko stalno osiguranje (webcam ili tako nesto) radije drzimo sobu zakljucanu preko noci, a to znaci da je u nekom trenutku treba i zakljucat Smile trudimo se da je otvorena stvarno najvise moguce.

#12:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 20:23 ned, 12. 6. 2005
    —
phx (napisa):
Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.


Konacno ulovih pogledat ovaj topic.

Evo da u ime svih kazem molim. Very Happy Wink

Hvala na hvala! O-kay!

-------------

Ja uletio u petak i bilo negdje 15-ak ljudi unutra, sjedili po svuda i ponavljali za kolokvij.. Ovo se moglo zvati i 'weee 2'

Steel

#13:  Autor/ica: BoMark PostPostano: 17:43 pon, 13. 6. 2005
    —
Ma nema na chemu...i drugi put!!



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin