!!!!!!!!!!!!!DAVE CLARKE!!!!!!!!!!!!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: !!!!!!!!!!!!!DAVE CLARKE!!!!!!!!!!!! Autor/ica: Potor PostPostano: 0:16 sri, 19. 3. 2003
    —
Dave Clarke, The Lord of Techno 4.4. u Bestu (gnj!). Twisted Evil

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana

Želite li se osjećati ovako:

#Microwave

Vidimo se

Veselo sunce

i plešemo se #Onfire #Onfire Very Happy Smile #Onfire

#2:  Autor/ica: goranm PostPostano: 0:39 sri, 19. 3. 2003
    —
tko?

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:56 sri, 19. 3. 2003
    —
Lord cega?

#4:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 1:04 sri, 19. 3. 2003
    —
vsego (napisa):
Lord cega?

Michael Flatley??? Very Happy

#5:  Autor/ica: Potor PostPostano: 13:00 sri, 19. 3. 2003
    —
Very Happy Mr. Green
jooj vi neobrazovani metalci... tststs

#6:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 17:28 sri, 19. 3. 2003
    —
A ti, kao znaš tko je Michael Flatley? Weeee-heeee!!! Razz

Zajebajem se Very Happy
Ugodan provod (mene ne buš vidil tamo Very Happy)

#7:  Autor/ica: rea PostPostano: 18:47 sri, 19. 3. 2003
    —
Rolling Eyes A di bas u bestu!?!?!?! Rolling Eyes
Leglo djecurlije...

#8:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:18 sri, 19. 3. 2003
    —
Hej ,ljudi kaj vam je Exclamation Potor ja se radujem s tobom Very Happy
Yeah ! #Milti #Milti #Milti #Milti #Milti #Milti #Milti #Milti #Milti

#9:  Autor/ica: Potor PostPostano: 18:11 čet, 20. 3. 2003
    —
rea (napisa):
Rolling Eyes A di bas u bestu!?!?!?! Rolling Eyes
Leglo djecurlije...
djeca rastu u bestu Very Happy ak poželiš ubrat pokoje... Mr. Green
i meni je pao mrak na oči kad su objavili da će doć u best a ne u otv, al kao idem. bit će gužva, bit će djece, sexa, droge i alkohola te svih drugih zala, al bit će i dave pa se mora ić.
a i čula sam ga ljetos u budimpešti, te je neodlazak nemoguć. jednostavno je čovjek daleko najbolji od svih ostalih. nakon što ga se jednom čuje uživo (i vidi, ako to sve uspijete vidjet Mr. Green), glazba više ne zvuči jednako, a ni svi ostali provodi jednostavno nisu dostojni.

#10:  Autor/ica: rea PostPostano: 18:51 čet, 20. 3. 2003
    —
Ah, sve znam.. Ajd, skupa je ulaznica pa mamice mozda nece dati tolko para!!! Vidimo se u bestu- da se prisjetimo dobrih starih vremena!!!! Wink

#11:  Autor/ica: goranm PostPostano: 19:34 čet, 20. 3. 2003
    —
djeco, u ova ratna vremena radije darujte novaca malim iracanima, uplatite koju funtu na zakladu freddya mercurya za borbu protiv aidsa, koju kunu darujte lordu da si kupi novo pojacalo i tako...budite benevolentni i plemeniti

#12:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:08 pet, 21. 3. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):
uplatite koju funtu na zakladu freddya mercurya za borbu protiv aidsa


Ja jesam... Very Happy (cudi li to ikoga? Wink)

Zaboravio si donacije "neobrazovanim metalcima" za kupit' karte za Maidene... Wink Bilo bi lijepo da se skupi i za kartu do Ceske i natrag... Cool

#13:  Autor/ica: goranm PostPostano: 2:54 pet, 21. 3. 2003
    —
vsego (napisa):
Bilo bi lijepo da se skupi i za kartu do Ceske i natrag...


da, pa bilo bi ljepo...karta kosta 690 necega, tj. 165 kn, ali opet..svasta bi bilo lijepo..recimo da se zeppelini napokon ponovo okupe, da pearl jam krene na europsku turneju, da tu i tamo neke poznate glazbene face posjete nasu drzavu,npr. clapton, b.b. king, vai, may, wylde, satriani, ac/dc, pa moze i metallica..i tako ti slicni...svasta bi bilo lijepo

#14:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 3:18 pet, 21. 3. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):
djeco, u ova ratna vremena radije darujte novaca malim iracanima, uplatite koju funtu na zakladu freddya mercurya za borbu protiv aidsa, koju kunu darujte lordu da si kupi novo pojacalo i tako...budite benevolentni i plemeniti

Ili za perece Georgeu W. Bushu Wink Very Happy Laughing

#15:  Autor/ica: Potor PostPostano: 16:09 pet, 21. 3. 2003
    —
rea (napisa):
Ah, sve znam.. Ajd, skupa je ulaznica pa mamice mozda nece dati tolko para!!! Vidimo se u bestu- da se prisjetimo dobrih starih vremena!!!! Wink
ajmo se mi nekako prethodno upoznati, nabaciti neku vrstu dogovora tipa u ponedjeljak pred utomatom za kavu il tak nekaj Wink

#16:  Autor/ica: rea PostPostano: 18:20 pet, 21. 3. 2003
    —
Potor (napisa):
rea (napisa):
Ah, sve znam.. Ajd, skupa je ulaznica pa mamice mozda nece dati tolko para!!! Vidimo se u bestu- da se prisjetimo dobrih starih vremena!!!! Wink
ajmo se mi nekako prethodno upoznati, nabaciti neku vrstu dogovora tipa u ponedjeljak pred utomatom za kavu il tak nekaj Wink


It's a date Embarassed !!!! He-he, c-ya

#17:  Autor/ica: rea PostPostano: 23:49 pon, 24. 3. 2003
    —
Potor- legice, pa di si ti danas?!

#18:  Autor/ica: jaglac PostPostano: 23:59 pon, 24. 3. 2003
    —
rea (napisa):
Potor- legice, pa di si ti danas?!


Nastavak ove dramatične sapunice : Da li je rea upoznala Potor ispred kave automata i to pod budnim okom tete na porti ili se samo igra s njenim osjećajima Exclamation gledat ćete u ...

#19:  Autor/ica: Potor PostPostano: 10:01 uto, 25. 3. 2003
    —
rea (napisa):
Potor- legice, pa di si ti danas?!
Ja se najdublje ispričavam. Nisam se domogla foruma sve do danas, a jučer nisam bila sposobna doć na fax.
Evo, danas ću nosti cijeli dan suncokretić u kosi (ak zatreba i sutra), pa ak me gdje ugledaš (pred automatom npr.), javi se. Smile

#20:  Autor/ica: Gost PostPostano: 11:46 uto, 25. 3. 2003
    —
Potor (napisa):
rea (napisa):
Potor- legice, pa di si ti danas?!
Ja se najdublje ispričavam. Nisam se domogla foruma sve do danas, a jučer nisam bila sposobna doć na fax.
Evo, danas ću nosti cijeli dan suncokretić u kosi (ak zatreba i sutra), pa ak me gdje ugledaš (pred automatom npr.), javi se. Smile


Pogledali ste drugi nastavak naše dramatične sapunice . Kao fol Potor je žao zbog jednog tako okrutnog čina .Ne pojavit se ispred automata za kavu je slomolilo reaino srce ??? Da li će rea ipak zaustaviti na faksu Potor koja se sakrila iza cvjetića u kosi (uh kako je napeto srce će mi iskočiti) ili će je samo hladno ignorirati ???? Vidjet ćemo u slijedećem nastavku . A dotada ostanite uz nas .



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin