and we have winner ;)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: and we have winner ;) Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 23:43 sri, 19. 3. 2003
    —
Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri ;) onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner ;)

aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (8) / FF(16) post ;)

#2: Re: and we have winner ;) Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:50 čet, 20. 3. 2003
    —
fly (napisa):
Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri Wink onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink


Evo i direktni link na popis: http://laganini.hinet.hr/nagradjeni.php?datum=20030318

Dozvoli dva pitanja:

1. Sta si ti zapravo osvojio? Neutral

2. Je l' se ti to ponosis nagradom na necemu sto se zove "Mozak na pasu" Weeee-heeee!!!

fly (napisa):
aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (Cool / FF(16) post Wink


Ajd', bravo! Smile I na broju postova i na nagradi. Very Happy I, naravno, na "mozgu na pasi"... Twisted Evil

#3:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 2:31 čet, 20. 3. 2003
    —
Bravo :whee:
A što si točno osvojio?

P.S. W have a winner. Weeee-heeee!!!

#4:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 14:36 sub, 22. 3. 2003
    —
kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono Smile
al sam dobil i nescaffe majcu na njihovim kupinima Wink

Uglavnom nish posebno Wink al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;(

No questions asked pls Wink

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:54 sub, 22. 3. 2003
    —
fly (napisa):
kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono Smile)


A ti ides na predavanja?!? Shocked Twisted Evil

fly (napisa):
Uglavnom nish posebno Wink al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;(


Oces da ti ubijem sve pingvine, pa da tako odradis dozu zla koje ti se treba desiti? Cool

#6:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 0:06 ned, 23. 3. 2003
    —
e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat Wink

#7:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:11 ned, 23. 3. 2003
    —
fly (napisa):
e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat Wink


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Daklem, tebi moji pingvinici tako malo znace?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

#8:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 0:38 ned, 23. 3. 2003
    —
gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj Wink a ni cevape nemogu platit Wink

#9:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:03 ned, 23. 3. 2003
    —
fly (napisa):
gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj Wink a ni cevape nemogu platit Wink


Za cevape se slazem, a ovo drugo... Malo me zacudilo sto pise ovdje. Shocked

Btw, pingvina imas pet, a curu max. jednu (ili ne? Shocked). A uzmemo li u obzir tvoj drugi post... Twisted Evil

#10:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 19:36 ned, 23. 3. 2003
    —
Pa cuj Wink uzi krug prijatelja mojih ce znat da ne uvijek imam backup (pogotovo kaj se tice cura Wink .. we'll call me a bitch Big nose a opet s druge strane ne brijem si na na cyber s pingvinima ovo ono Wink))

#11: Re: and we have winner ;) Autor/ica: krcko PostPostano: 19:38 ned, 23. 3. 2003
    —
fly (napisa):
prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink


Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma Laughing #Vamp Laughing #Vamp Laughing

#12: Re: and we have winner ;) Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:33 ned, 23. 3. 2003
    —
krcko (napisa):
fly (napisa):
prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink

Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma Laughing #Vamp Laughing #Vamp Laughing


Brzo ispriku nasoj vampirici, krcko! Shocked Ona ima jedno "ić" vise... Cool

#13:  Autor/ica: krcko PostPostano: 1:02 pon, 24. 3. 2003
    —
Sorry #Vamp ić, sorry...

Bijah brzoplet Embarassed, al morate priznat da je neobicna koincidencija...



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin