izvanredni rokovi
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)

#1: izvanredni rokovi Autor/ica: Gost PostPostano: 18:46 čet, 20. 3. 2003
    —
Postoji li mogucnost da oni studenti koji su kolokvirali, a pali jedanput u 2. mj, u cetvrtom mjesecu budu postedeni pismenog dijela ispita? Ako ne, zasto se suma ili stud. zbor ne pokusa izboriti za to? Wink

#2: Re: izvanredni rokovi Autor/ica: rea PostPostano: 18:53 čet, 20. 3. 2003
    —
Anonymous (napisa):
Postoji li mogucnost da oni studenti koji su kolokvirali, a pali jedanput u 2. mj, u cetvrtom mjesecu budu postedeni pismenog dijela ispita? Ako ne, zasto se suma ili stud. zbor ne pokusa izboriti za to? Wink


Nemoj me drzat za rijec, al mislim da ti to ovisi o profesoru.. Tak sam barem cula!!

#3: Re: izvanredni rokovi Autor/ica: gost PostPostano: 20:29 čet, 20. 3. 2003
    —
Anonymous (napisa):
Postoji li mogucnost da oni studenti koji su kolokvirali, a pali jedanput u 2. mj, u cetvrtom mjesecu budu postedeni pismenog dijela ispita? Ako ne, zasto se suma ili stud. zbor ne pokusa izboriti za to? Wink


Mislim da je rea upravu tj. ovisi o trenutnom (ne)raspoloženju Smile Very Happy Sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink profesora . Ako malo bolje pogledaš ostale rubrike vidjet češ da ne ide to izboravanje ljudima u posljednje vrijeme .

#4: Re: izvanredni rokovi Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:03 pet, 21. 3. 2003
    —
Anonymous (napisa):
Postoji li mogucnost da oni studenti koji su kolokvirali, a pali jedanput u 2. mj, u cetvrtom mjesecu budu postedeni pismenog dijela ispita? Ako ne, zasto se suma ili stud. zbor ne pokusa izboriti za to? Wink


Ne postoji. Sad U tu svrhu je i izmisljen dodatni rok 13.3. (ili kad vec).

Profesor to ne moze "na svoju ruku" jer bi onda (za potrebe ISVUa) trebalo i izmisliti pismeni, a to bas i nije pozeljan sport. Confused

Kljucni argument (za slucaj da su vam vasi predstavnici zaboravili spomenuti) je to da ljudi za kolokvij uce "na rate", pa onda pozaboravljaju. Vec je problem na drugom zimskom roku, a do proljetnog bi sve pozaboravljali i onda su usmeni katastrofa. Shocked

Osobno, podrzavam da se studentima dadu tri roka za iskoristiti kolokvije, no moram priznati da se gornja argumentacija precesto pokazala tocnom. Zato pozdravljam "novoizmisljeni rok" kao prihvatljivu zamjenu za priznavanje kolokvija u proljece.

Smeta me sto u ljetnom roku toga nema, tj. imate samo dva roka za iskoristiti kolokvije, ali to vec spada u raspravu o trecem ljetnom roku (dostupno u "Cumezu"). Sad



Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin