problem s ftp- om
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)

#1: problem s ftp- om Autor/ica: klija PostPostano: 10:11 pon, 13. 6. 2005
    —
Imam pitanje, pokušavam otvoriti svoj ftp, javlja mi da je mi je netočan login i da provjerim pristup folderu. Što da radim ako znam da je login ispravan i šifra koju uopće ftp ne pita? Crying or Very sad
Nina, PM

#2:  Autor/ica: acakarun PostPostano: 10:19 pon, 13. 6. 2005
    —
Neznam točno al i ja sam imala sličan problem..........Pa su mi u računarskom centru rekli da nikako ne upotrebljavam desnu stranu tipkovnice s brojevima(numlock) jer tzv "student" to ne prepoznaje i zato javlja da je lozinka netočna!Probaj ih ne koristit....možda je u tome stvar............................. Smile

#3: ?? Autor/ica: klija PostPostano: 10:30 pon, 13. 6. 2005
    —
Mislim da nije u tome problem, citala sam malo stare postove i vidila da si imala isti problem, ne znam je li tako i na faksu ako je bit će veselo na kolokviju ako nije, super. Ne znam da probam sa ftp- explorerom i ako to bude islo neznam kako ću to moć izvest na kolokviju!? Crying or Very sad

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:10 pon, 13. 6. 2005
    —
Na racunalima u praktikumu imas i FTP Explorer, pa ako ti s njim uspije - super! Very Happy

Inace, da li si dobro navela adresu kod spajanja FTPom: ftp://login@student.math.hr/? Think

P.S. Ovo RCovo objasnjenje ima veze kad se spajate telnetom, a ne FTPom. Smile

#5:  Autor/ica: klija PostPostano: 18:16 pon, 13. 6. 2005
    —
Da dio sa loginom je OK, nije mi otvarao FTP, pa sam pokušala sa preostale dvije dane opcije ( FTP-Explorer i neki s čudnim imenom), i opet nije islo; ali kasnije sam pokušala opet na stari način preko Windows Explorera i isao je bez problema i sad ponovo neće, mislim da je problem u nećem drugom. Ali kako čujem od kolega na faksu ftp radi dobro. Rolling Eyes

#6:  Autor/ica: Kasiopeja PostPostano: 18:56 pon, 13. 6. 2005
    —
Ja sam probala ftp explorerom i uspijem se connectati, ali onda mi nista ne vidi u mom directoriju. Kako to rijesiti?

#7:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 19:11 pon, 13. 6. 2005
    —
Na zalost, student je izrazito mušićava masina. Sad Ako ne radi (od doma), ne mogu vam pomoci, nego vas uputiti da ucite (ili obavljate druge poslove na studentu) u praktikumima na Fakultetu... Neutral

#8:  Autor/ica: c2h5ohLokacija: Republika PESCENICA PostPostano: 23:12 pon, 13. 6. 2005
    —
ma moze se i od doma samo se treba pokusati 5-6 puta zaredom. meni tako uspjeva.

#9:  Autor/ica: Mr.M_G PostPostano: 21:44 uto, 14. 6. 2005
    —
Svima koji imaju problema sa ftp preporučam filezillu koja se svaki put spoji bez problema.Filezilla je naravno besplatna i možete je downloadati na http://www.freeware.bz/download/freeware-58,filezilla.Ako imate bilo kakvo pitanje o ovom ftp-u javite mi se mailom i ja ću vam rado pomoći. Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin