analiza2 usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)

#1: analiza2 usmeni Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 7:19 čet, 16. 6. 2005
    —
na krivoj sam listi za usmeni iz analize (kod krivog prof.), poslala sam mejl asistentu Vrdoljaku i Kovaču i nitko ne odgovara, ispit je sutra...
jel trebam bit u panici ili da samo dođem u vrijeme kad bi trebala bit makar me uopće nema na popisu??? u nedoumici sam Confused

dal da fizički prijetim tetama u referadi? Hopa-cupa-pras! (jer su već dvaput rekle da se to neće ponovno dogodit...)
#2gunfire

#2: Re: analiza2 usmeni Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:42 čet, 16. 6. 2005
    —
Ignavia (napisa):
na krivoj sam listi za usmeni iz analize (kod krivog prof.), poslala sam mejl asistentu Vrdoljaku i Kovaču i nitko ne odgovara, ispit je sutra...


Bilo bi korisnije da si poslala mail profesoru kod kojeg trebas odgovarati... Confused

Asistenti Vrdoljak i Kovac su mozda na konferenciji, a profesor je - ako ispituje - ocito u Zagrebu. Cool

Ignavia (napisa):
jel trebam bit u panici ili da samo dođem u vrijeme kad bi trebala bit makar me uopće nema na popisu??? u nedoumici sam Confused


Dodji u raniji od dva termina (termin kad si rasporedjena i termin kad bi trebala biti) i pitaj sto dalje. Smile Budi spremna i da bi te mogli odmah pitati. Mene je strah!!!

Ignavia (napisa):
dal da fizički prijetim tetama u referadi? Hopa-cupa-pras! (jer su već dvaput rekle da se to neće ponovno dogodit...)
#2gunfire


To ne bih preporucio. Eh? Rezultati su upitni, a fizicko nasilje je neakademsko i poprilicno kaznjivo... Wink



Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin