Radarske kontrole
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: Radarske kontrole Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:59 pon, 14. 4. 2003
    —
Evo jedne zanimljive karte od "Vecernjaka". Smile I pripadni text. Very Happy

#2:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 23:29 pon, 14. 4. 2003
    —
A u jednu ruku je dobro obavijestiti vozače gdje su im kontrole (jer su kontrole uglavnom tamo gdje ima najviše nesreća, pa se, možda, na taj način smanji broj nesreća, a to je poanta cijelog zakona), a s druge strane je loše, jer ima budala, koje treba uklonit s ceste, a ovako će samo usporavat u mjestima gdje misli da ima murije.

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:40 pon, 14. 4. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
A u jednu ruku je dobro obavijestiti vozače gdje su im kontrole (jer su kontrole uglavnom tamo gdje ima najviše nesreća, pa se, možda, na taj način smanji broj nesreća, a to je poanta cijelog zakona), a s druge strane je loše, jer ima budala, koje treba uklonit s ceste, a ovako će samo usporavat u mjestima gdje misli da ima murije.


Nisam rekao da podrzavam. Wink

Ima mjesta gdje kontrole zloupotrebljavaju propise, no to uglavnom nije slucaj. Ipak, moji Forumasi su odgovorni vozaci, pa zasluzuju info... Wink

Nama aute, eventualno, razbijaju pijanice na parkiralistima... Crying or Very sad

#4:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 1:01 uto, 15. 4. 2003
    —
vsego (napisa):
Nama aute, eventualno, razbijaju pijanice na parkiralistima... Crying or Very sad

A i tebi se to desilo Sad
Baš su ljudi barbari Crying or Very sad

#5:  Autor/ica: me PostPostano: 1:03 uto, 15. 4. 2003
    —
objasnite mi vi šta radite u 2:04 na forumu?

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:13 uto, 15. 4. 2003
    —
me (napisa):
objasnite mi vi šta radite u 2:04 na forumu?


Ja se Šegačim, a ti? Razz

#7:  Autor/ica: me PostPostano: 1:17 uto, 15. 4. 2003
    —
Ja ne znam. Valjda čekam Drmača!!! Embarassed

#8:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 1:36 uto, 15. 4. 2003
    —
vsego (napisa):
me (napisa):
objasnite mi vi šta radite u 2:04 na forumu?


Ja se Šegačim, a ti? Razz

Ja se C'Lebarim (istina, nije toliko dobro, al' ajde...)

#9:  Autor/ica: me PostPostano: 4:33 uto, 15. 4. 2003
    —
heeeeeeeee ja sam ostala posljednja. onda ja mezadnjagačam.

#10:  Autor/ica: me PostPostano: 4:34 uto, 15. 4. 2003
    —
I drmačačekamačam. Very Happy

#11:  Autor/ica: color PostPostano: 10:24 uto, 15. 4. 2003
    —
...hoće li neko meni kupiti auto tako da mogu koristit ovom kartom ? Crying or Very sad ... Wink

#12:  Autor/ica: Markec PostPostano: 13:25 sub, 19. 4. 2003
    —
color (napisa):
...hoće li neko meni kupiti auto tako da mogu koristit ovom kartom ? ...


a jesi zapeo za taj auto covjece- pa nisi normalan. Shocked

sta sam htio rec- vsego kolko ti je ta asistentska placa- mislim vidio sam jednu dobru Asconu za 1100 eura, a uskoro mi rodjendan .... Laughing

#13:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:52 sub, 19. 4. 2003
    —
Markec (napisa):
sta sam htio rec- vsego kolko ti je ta asistentska placa- mislim vidio sam jednu dobru Asconu za 1100 eura, a uskoro mi rodjendan .... Laughing


Eh, sredi mi toliku placu na faxu, pa ti kupim tu Asconu. Cool

(I, ne, necu prodavati ispite, pa to ne moras ni predlagati Razz)

Btw, mi koji cuvamo Drzavu po raznim starackim domovima Wink ne dobivamo nista... Crying or Very sad

#14:  Autor/ica: krcko PostPostano: 20:29 sub, 19. 4. 2003
    —
vsego (napisa):

Btw, mi koji cuvamo Drzavu po raznim starackim domovima Wink ne dobivamo nista... Crying or Very sad


Heh ko ti kriv.. da si se odlucio cuvati domovinu s puskom na ramenu (hrvackom naravno) dobivao bi ciglih 200 kn mjesecno.

#15:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:34 sub, 19. 4. 2003
    —
krcko (napisa):
vsego (napisa):

Btw, mi koji cuvamo Drzavu po raznim starackim domovima Wink ne dobivamo nista... Crying or Very sad

Heh ko ti kriv.. da si se odlucio cuvati domovinu s puskom na ramenu (hrvackom naravno) dobivao bi ciglih 200 kn mjesecno.


To su obecavali i nama na civilki. Rolling Eyes Dapace, pise i u rjesenju da ce nam tako nesto davati... Sad

Edit: Ovo je moj 666. post... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Zadnja promjena: vsego; 14:10 pon, 21. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.

#16:  Autor/ica: krcko PostPostano: 20:42 ned, 20. 4. 2003
    —
vsego (napisa):
To su obecavali i nama na civilki. Rolling Eyes Dapace, pise i u rjesenju da ce nam tako nesto davati... Sad


Onda se nemas kaj brinut. Sto drzava obeca, drzava i provede.. samo je pitanje hoce li stic prije penzije Wink

Meni su ostali duzni nekih 20-tak kuna kad sam izasao iz vojske (placa za dio tog mjeseca). Nakon vise od godinu dana dobio sam preporucenu posiljku s gomilom kovanica, sve po 50 lipa i jos sitnije Very Happy Mislim da je postarina kostala vise od toga unutra Rolling Eyes

#17:  Autor/ica: Markec PostPostano: 7:15 pon, 21. 4. 2003
    —
Ja sam se isto nasluso' toga oko vojske - vecina ljudi (kojih ja poznam) je dobila lovu 6-12 mjeseci poslije vojske....



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin