Poklanjam papire
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: Poklanjam papire Autor/ica: shokre PostPostano: 8:41 pet, 30. 9. 2005
    —
Eto, polozio sam ispit, pa mi vise ne trebaju papiri koje sam si pisao da bi ucio iz njih, pa ih poklanjam nekome kome trebaju ili bacam u smece ako nikome ne treba. Ocito papiri nisu bili losi kad sam prosao na prvom usmenom!

Napisani papiri sadrze:
- transportni problem - prica + terorem dualnosti + dokaz
- ford-fulkersonov teorem + dokaz + algoritam
- rang matrice incidencije povezanog grafa + dokaz (samo smjer "ako je graf povezan, onda je rang = n-1)
- teorem dualnosti za sparivanje + dokaz
- matematicko njihalo - jednadzba gibanja + linearizirana jednadzba gibanja
- prvi keplerov zakon - zakon + izvod
- drugi keplerov zakon - zakon + izvod
- osnovna lema varijacionog racuna - lema + dokaz
- slaba derivacija, prostor soboljeva - prica + lagrangeov teorem + definicija slabe derivacije + definicija prostora soboljeva + primjer slabo derivabilne funkcije

Pisano je tiskanim slovima (jer ni sam ne mogu procitati svoja pisana slova), tako da nije necitko. Ako netko hoce/treba, nek se javi u PM.

#2:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 11:49 pet, 30. 9. 2005
    —
Idea ostavi papire u sobi 102 u fascikli, i napisi na fascikli da si svatko moze uzet i fotokopirat ali da vrate original gdje su ga nasli, sta mislis o tome? Smile

planiram i ja jednu skriptu iz modeliranja ostavit tamo (iz koje sam ja ucila i dobila 5 Yet Another Mr.Green (red one)), i to nekoliko kopija Wink pokriveno je svo gradivo (i ono sto nema u profesorovoj skripti) osim transportnih mreza (jer njih ove godine nismo radili na predavanjima). u biti idem odmah kupit fasciklu...

#3:  Autor/ica: shokre PostPostano: 12:24 pet, 30. 9. 2005
    —
Vec sam obecao nekome papire...mozda cu ih iskopirati pa ostaviti u 102, to nije losa ideja.

Eto ljudi, da znate da su papiri vec poklonjeni (bit ce u ponedjeljak), a ako ih odlucim iskopirat i ostavit u 102, javit cu.

#4:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 10:52 sub, 1. 10. 2005
    —
evo, kopija skripte je u sobi 102, u narancastoj fascikli lijevo od prozora.
trenutno fali dio gradiva (kruto tijelo, keplerovi zakoni, tenzor tromosti) ali to ce biti dodano u ponedjeljak. u skripti nije bas najbolje pokriven dio sa grafovima ali to je ionako jako dobro u skripti prof. Caklovica.
eto ljudi pa ucite Smile



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin