Prijave za usmeni ispit - topic za pitanja
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: Prijave za usmeni ispit - topic za pitanja Autor/ica: Studos PostPostano: 0:05 sub, 1. 10. 2005
    —
Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!!



Moderator:

Od sada koristite ovaj topic za pitanja vezana uz prijavu usmenog ispita iz Modeliranja.

Prije nego pitate, procitajte prvo sto vam program javlja, te pogledajte po ovom topicu da li je pitanje vec odgovoreno!

#2: Re: Da li netko zna zasto mail ne radi Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:15 sub, 1. 10. 2005
    —
Studos (napisa):
Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!!


Iz ovako informativnog posta ne mogu provjeriti sto ne radi. Rolling Eyes Molim ime, prezime i e-mail adresu. Smile

#3:  Autor/ica: studos PostPostano: 0:23 sub, 1. 10. 2005
    —
Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:46 sub, 1. 10. 2005
    —
studos (napisa):
Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr


Mail je isporucen, a na studentu kaze da si zadnji mail dobila u 00:53:55. Eh? Probaj opet, pa ako mail ne stigne, javi (bit cu opet na Forumu najkasnije za cca pola sata), pa cu ti ja potvrditi prijavu. Cool

#5:  Autor/ica: studos PostPostano: 1:23 sub, 1. 10. 2005
    —
inace ja ovo prijavljujem kolegici, sad sam pokusao prijaviti preko accounta na yahoo-u, tamo pak nisam dobio mail oupce. za kojih pola sata mi istice rok za prijavu pa cu ponovno pokusati prijaviti sa accountom na student.math.hr. Da li mi mozes onda potvrditi prijavu, pokusavam prijaviti kod profesora Vrdoljaka!

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:35 sub, 1. 10. 2005
    —
Potvrdih prijavu (ovu Yahoo-ovsku). Cool

Trenutno CARNet ima problema (korisnici T-Coma, koliko znam, trenutno nemaju pristup Forumu niti icem drugom na faxu), pa je vjerojatno to razlog sto ti nije dosao mail na Yahoo. Sad Doci ce, no ne trebas potvrdjivati. Cool

Generalna opaska: pazite da ukucate ispravnu e-mail adresu! Drzim prodike Kad god su prijave, dobijem barem 5 notificationa da je netko fulao adresu... Rolling Eyes

#7: Hvala Autor/ica: studos PostPostano: 1:47 sub, 1. 10. 2005
    —
Dobro sam upisao mail, imam jos otvorenu tu stranicu na koju se upisuju podaci, koristeci BACK button.
Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"

Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala. Pao mi C sa srca!

#8: Re: Hvala Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:00 sub, 1. 10. 2005
    —
studos (napisa):
Dobro sam upisao mail


Bila je to generalna opaska. Wink

studos (napisa):
Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"


Ne, to je do studenta. Eh? T-Com-ovci nas uopce ne vide. Confused Za njih, kao da su serveri (DeGiorgi, student, viveka,...) pogaseni. Shocked Dok sam bio na faxu (do negdje oko 00:30 Embarassed) sa DeGiorgija se nije moglo na Google, ICQ, SourceForge,... nigdje! Shocked Slicno mi je javio kolega koji je bas bio spojen preko CMU. Sad

studos (napisa):
Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala.


Disaster!!! Jadan, mali DeGiorgi! Disaster!!!

Wink

studos (napisa):
Pao mi C sa srca!


Valjam se po podu od smijeha

#9: Prijava modeliranja Autor/ica: Jozo PostPostano: 9:04 sub, 1. 10. 2005
    —
Upravo sam pokusao prijaviti ispit iz modeliranja, za dekanski rok, ali valjda se nemoze iza 10h za 4.10, a drugi su vec popunjeni. Sta da radim? molom pomoc.

#10:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:17 sub, 1. 10. 2005
    —
da i ja isto se ne mogu prijaviti, kako sad???

#11:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 10:11 sub, 1. 10. 2005
    —
javite se profesoru na mail, njemu vjerojatno nije od velike koristi da rok za prijavu ispita traje samo do 4 dana prije ispita pa vjerujem da ce to ispravit da se mozete prijavit. samo mu mailich posaljite Smile

#12:  Autor/ica: jozo PostPostano: 10:13 sub, 1. 10. 2005
    —
da, jesam.. cekam... njegov mail je caklovic na masini math.hr?



Moderator: Molim, ne objavljivati tocne adrese, pogotovo zato jer imamo trazilicu e-mail adresa preko koje se adrese lako provjere. Rolling Eyes

#13:  Autor/ica: jozo PostPostano: 12:14 sub, 1. 10. 2005
    —
al nikako da odgovori..

#14:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:18 sub, 1. 10. 2005
    —
Kasniji termini su popunjeni, a ranijima je istekao rok. Sad AFAIK, profesor ce tek navecer biti na mailu, pa pricekajte do tada... Cool Ipak je subota i dan je bas lijep. Very Happy

#15: kontrolni kod Autor/ica: Gost PostPostano: 15:05 sub, 1. 10. 2005
    —
sta je kontrolni kod ??? bez toga ne mogu prijaviti a ne znam sta je to?? pomoc!!

#16:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:11 sub, 1. 10. 2005
    —
Kako lijepo pise kad se prijavis - kontrolni kod dobijes e-mailom na adresu preko koje si se prijavio. Rolling Eyes Sluzi tome da se smanji mogucnost da te netko prijavi bez tvog znanja... Cool

Zasto je tako tesko citati upute koje program napise? Rolling Eyes

#17:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:02 sub, 1. 10. 2005
    —
profesor nista ne odgovara cijeli dan..hoce li uopce bit moguce prijavit usmeni ili nam rok propada?

#18:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:08 sub, 1. 10. 2005
    —
Rok vam nece propasti zbog takve tehnikalije. Rolling Eyes Prof. danas nije na Mrezi (subota je, suncano je,... c'mon Wink), no vjerujem da ce to rijesiti kad se vrati. Cool

Ako se ne javi do nedjelje i ako do ponedjeljka ne budu produljeni rokovi za prijavu (pisat ce na samoj stranici za prijave), posjetite ga u ponedjeljak na ispitima (Uvod u optimizaciju i Konveksna analiza - termine nadjite na Forumu) i dogovorite direktno s njim. Cool

#19:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:54 sub, 1. 10. 2005
    —
Svaka ti cast vsego!!! I hvala kaj nas bar smiris! Ali pitanje je: kaj ja moram biti na netu 24 sata dnevno da bih vidio kad su prijave i da ne zakasnim prijavit se? Ne moras odgovorit.. Ali frustrirajuće je! jako!

#20:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:24 ned, 2. 10. 2005
    —
Iako si rekao/la da ne trebam odgovoriti:
  1. Bas vidjeh da su rokovi za prijavu kod prof. Caklovica pomaknuti Very Happy

  2. Skripta, kao "zamjena za papir", je nova. Neutral Jos se uhodavamo, pa nam obavjestavanje studenata malo steka. Sad No, realno, dok je bilo na oglasnoj ploci, ocekivalo se da redovito gledate tamo, ne? Wink
    Razmisljam o nekakvom sustavu obavijesti, no to cu slagati tek kad nadjem vremena... Cool

  3. Rokovi kod asistenta Vrdoljaka za sada nisu pomaknuti! Confused Upozorite kolege koji idu kod njega da se na vrijeme prijave! Smile
Sretno! Wave



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin