Plan faksa za brucose (i one koji se tako osjecaju ;) )
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet

#1: Plan faksa za brucose (i one koji se tako osjecaju ;) ) Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 12:41 sri, 5. 10. 2005
    —
Kad nadjemo neki A3 printer u boji koji je u funkciji onda ce se (verzija u kvalitetnijoj rezoluciji) pojaviti i na oglasnoj ploci. Nadamo se da ce biti koristan.

SZ-PMF-MO


#2:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 15:54 sri, 5. 10. 2005
    —
He, he, ovo je kul! Super idaja. Kad sam ja dosla na faks onda sam prvih tjedan dana maltretirala Steela i Dudu da mi popkazuju di je sta... Mogu samo opredloziti da u sljedecoj verziji dodate slicice za opis pojmova? (tipa... slicice zivotinja tamo gdje odgovaraju? Wink )

#3:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 16:05 sri, 5. 10. 2005
    —
Martinab (napisa):
He, he, ovo je kul! Super idaja. Kad sam ja dosla na faks onda sam prvih tjedan dana maltretirala Steela i Dudu da mi popkazuju di je sta... Mogu samo opredloziti da u sljedecoj verziji dodate slicice za opis pojmova? (tipa... slicice zivotinja tamo gdje odgovaraju? Wink )


Da, za Macku bi stvarno mogao staviti macku. Ali kaj da stavim za zvjerinjak pitam ja tebe???

#4:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 17:11 sri, 5. 10. 2005
    —
ideja da to stavite na format A3 je great....ali mozda bi mogli napravit i kakav manji...pa eventualno stavit u npr skriptarnicu Wink

#5:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 17:24 sri, 5. 10. 2005
    —
Dobro nije faks bas tak velki da ti treba zemljpisna karta i kompas!!!

Za zvjerinjak stavi Vekya Very Happy

#6:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 17:59 sri, 5. 10. 2005
    —
baš je fora Toooooo, majstoreeeee!, sam kaj znači zverinjak i mačka ?? Shocked

#7:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 18:18 sri, 5. 10. 2005
    —
Martinab (napisa):
Dobro nije faks bas tak velki da ti treba zemljpisna karta i kompas!!!


Blaeh! with hat
nisam misla da mi "treba" nego mi je bas onako .....fora...btw....great idea Applause

#8:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:37 sri, 5. 10. 2005
    —
rat in a cage (napisa):
sam kaj znači zverinjak i mačka ?? Shocked


"Macka" je nesto kao "zbornica". Cool

"Zvjerinjak" je mjesto gdje potrpaju vecinu asistenata kad tek dodju na fax, pa ih kasnije presele u druge kabinete. Eh? Odmah kraj ureda Tete Kosjenke. Cool

#9:  Autor/ica: buba PostPostano: 18:40 sri, 5. 10. 2005
    —
Mislim da je ideja super, ali da naš faks ipak nije Ekonomija. Rolling Eyes

Mislim, tamo trebaš turističkog vodiča, kartu i dobru orijentaciju kada te ovo prvo dvoje izda. Very Happy

Besides, što se predavaona tiče, brucoši skoro pa sve imaju samo u prizemlju. Wink

Ali ovo radno vrijeme ostalih "prostorija" na faksu je super! Smile

#10:  Autor/ica: D.E.A.Lokacija: Tangenta ;) PostPostano: 20:38 sri, 5. 10. 2005
    —
Pukica (napisa):
ideja da to stavite na format A3 je great....ali mozda bi mogli napravit i kakav manji...pa eventualno stavit u npr skriptarnicu Wink


pa kolio si ti vec na faxu da se ne snalazis na njemu i da ti treba karta? Wink

#11:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 21:36 sri, 5. 10. 2005
    —
vsego (napisa):

"Macka" je nesto kao "zbornica". Cool

a čemu naziv mačka, ne kužim vezu mačka-zbornica Rolling Eyes

#12:  Autor/ica: krcko PostPostano: 22:19 sri, 5. 10. 2005
    —
rat in a cage (napisa):
a čemu naziv mačka, ne kužim vezu mačka-zbornica Rolling Eyes


Pogledaj vrata, proviti unutra ako je otkljucano... bit ce ti jasno.

Navodno je jednom davno tamo zivjela prava ziva macka o kojoj su se brinuli i hranili je nastavnici. No kako su matematicari zaboravljiva bica, dozivjela je sudbinu Schroedingerove macke. U kasnim nocnim satima kad na faksu obitavaju samo vsego i veky (kasan cuk il netopir), iz te se sobe ponekad cuje sablasno mijaukanje... Yikes!!!

#13:  Autor/ica: nenad PostPostano: 22:24 sri, 5. 10. 2005
    —
Crna mačka se doselila s Marulićevog trga. Tamo je to bila 2x2 prostorijica za pijenje kave.

Kako je TAMO dobila ime, ne znam. Morate pitati nekog starijeg Smile

- Nenad.

#14:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 22:27 sri, 5. 10. 2005
    —
Pukica (napisa):
ideja da to stavite na format A3 je great....ali mozda bi mogli napravit i kakav manji...pa eventualno stavit u npr skriptarnicu Wink


Na glavnoj oglasnoj ploci je vec 2 dana crno-bijela verzija na A4 papiru. Pa si, ako ju bas zelis imati, mozes nju skinuti, skopirati i vratiti. Smile


Zadnja promjena: steelworker; 22:47 sri, 5. 10. 2005; ukupno mijenjano 1 put.

#15:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 22:28 sri, 5. 10. 2005
    —
Ja sam cula dvije price- da je bila prava mica maca koju je netko hranio, i da je netko jednom iz fore poslao razglednicu sa slikom macke pa su onda svi drugi poceli slat isto i razglednice su se tam gomilale...

Jeste primjetili da se nitko ne cudi nazivu zvjerinjak? Very Happy

#16:  Autor/ica: buba PostPostano: 22:34 sri, 5. 10. 2005
    —
Martinab (napisa):
Za zvjerinjak stavi Vekya Very Happy

Jel to ona tamo prostorija iza velike oglasne ploče čim uđeš na faks, pa ideš desno iza nje kod studomata? Think

Danas nam je Veky pokušavao objasniti gdje je njegov kabinet i otprilike je dao takav opis. Very Happy

#17:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 22:35 sri, 5. 10. 2005
    —
Citat:

U kasnim nocnim satima kad na faksu obitavaju samo vsego i veky (kasan cuk il netopir), iz te se sobe ponekad cuje sablasno mijaukanje...


Exploded Laughing Rolling on the Floor, Laughing Rolling on the Floor, Laughing Rolling On the Floor Laughing

#18:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 22:55 sri, 5. 10. 2005
    —
buba (napisa):
Jel to ona tamo prostorija iza velike oglasne ploče čim uđeš na faks, pa ideš desno iza nje kod studomata? Think


Pa plan ti je na monitoru ispred nosa. PoglecH! Blaeh! Wink

#19:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:03 čet, 6. 10. 2005
    —
Nakon sugestija nacinjene su tri preinake. Cool

#20:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:47 čet, 6. 10. 2005
    —
steelworker (napisa):
Nakon sugestija nacinjene su tri preinake. Cool


Je l' to ono "Nadji tri razlike"? Very Happy

Btw, zasto soba 102 izgleda kao srediste neke LGBTIQ udruge? Think Blaeh! with hat

Sto se macke tice, bila je jedna dok sam ja bio nesto stariji student, ali je obitavala po hodnicima. Maca Cini mi se da je bila tamo tjedan-dva, a onda ju je navodno doc. Nogo (poznata po ljubavi prema mackama) udomila negdje. Applause I bow before you



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin