www.math.hr
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: www.math.hr Autor/ica: Mr.Doe PostPostano: 15:24 čet, 10. 11. 2005
    —
Uocio sam da je stranica fakulteta dozivjela redizajn. Laughing
Svaka cast,izgleda odlicno! Toooooo, majstoreeeee!

#2:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 15:32 čet, 10. 11. 2005
    —
when Question Question ja ne vidim neke promjene Rolling Eyes

#3:  Autor/ica: annna PostPostano: 16:20 čet, 10. 11. 2005
    —
ja ju ne mogu ni otvorit... lol

#4:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 16:21 čet, 10. 11. 2005
    —
probaj force refresh.... to je kombinacija sa ctrl ili shift kako u kojem sustavu.... i obicnog refresha....

sajt je konceptualno i vizualno drugaciji - nemres fulat Wink

#5:  Autor/ica: bily PostPostano: 16:59 čet, 10. 11. 2005
    —
ja sma razocarana!
Web jako dobro izgleda ali mislim da su taj web mogli napravit i sami studenti a ne da se to islo placat nekome...
Ali to je samo moje misljenje Rolling Eyes

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:03 čet, 10. 11. 2005
    —
bily (napisa):
Web jako dobro izgleda ali mislim da su taj web mogli napravit i sami studenti a ne da se to islo placat nekome...
Ali to je samo moje misljenje Rolling Eyes


Zacudo - ja se slazem! Shocked Ne bas sami studenti, ali pod vodstvom nekog nastavnika, na bazi besplatnih tehnologija... Very Happy

Po cemu je ovaj site tehnicki bolji od Cumezovog koji koristi iskljucivo Open Source tehnologije? Think

No, treba priznati da je i ovo bolje od onog starog sitea... Smile

#7:  Autor/ica: GordanLokacija: Zagreb PostPostano: 18:14 čet, 10. 11. 2005
    —
vsego (napisa):
Po cemu je ovaj site tehnicki bolji od Cumezovog koji koristi iskljucivo Open Source tehnologije? Think

zašto bi nešto bilo jeftino kada može biti skupo .... Rolling Eyes

vsego (napisa):
No, treba priznati da je i ovo bolje od onog starog sitea... Smile

istina, ali dozvolit ću si da kažem kako baš i nije bio pothvat napravit nešto što uzgleda bolje od starog weba Twisted Evil

#8:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 18:32 čet, 10. 11. 2005
    —
meni isto izgleda kao stari!! probao sam refresh i nista!! u cemu je stos? Confused

#9:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 19:01 čet, 10. 11. 2005
    —
filipnet (napisa):
meni isto izgleda kao stari!! probao sam refresh i nista!! u cemu je stos? Confused

Ni meni nije jasno. Ko tu koga Question

#10:  Autor/ica: buba PostPostano: 19:13 čet, 10. 11. 2005
    —
Confused

#11:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 19:16 čet, 10. 11. 2005
    —
Mozda zastarjeli DNSovi. Confused Dodajte si u hosts file da je www.math.hr isto sto i 192.84.105.6 ili pricekajte koji dan. Wink

#12:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:57 čet, 10. 11. 2005
    —
bily (napisa):
ja sma razocarana!
Web jako dobro izgleda ali mislim da su taj web mogli napravit i sami studenti a ne da se to islo placat nekome...
Ali to je samo moje misljenje Rolling Eyes


http://student.math.hr

#13:  Autor/ica: PIPboyLokacija: Vault 13 PostPostano: 22:17 čet, 10. 11. 2005
    —
Moglo je i bolje, ali ovo je bolje od onoga sto je bilo... Sizifovo farbanje

#14:  Autor/ica: nemoLokacija: čakovec PostPostano: 22:41 čet, 10. 11. 2005
    —
izgleda fino ... nadam se da će i onaj redizajn za stranice FO-a uskoro, naše su uvijek pa i sad najgore Sad uspredite samo www.phy.hr (službene) i www.fizika.org (SSHFD - studenti) Rolling Eyes

@izgled - puno bolje nego prije, za sadržaj i navigaciju još nisam dovoljno isprobao Wink

#15:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 23:48 čet, 10. 11. 2005
    —
bolje je nego prije...ali zaistami nije nista extra

#16:  Autor/ica: ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE
Lokacija: hm? PostPostano: 10:06 pet, 11. 11. 2005
    —
Jedna cisto tehnicka stvar - nije li se mogao napraviti redirect tako da se samo glavni sajt vuce sa nove ip adrese (ciji je to hosting btw? ne izgleda kao carnet ip), a da sve osobne stranice ostanu na starom da se ne polomi nekoliko tisuca linkova sirom hrvatskog interneta jer je neki admin dobio super ideju Rolling Eyes

#17:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:15 pet, 11. 11. 2005
    —
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Jedna cisto tehnicka stvar - nije li se mogao napraviti redirect tako da se samo glavni sajt vuce sa nove ip adrese (ciji je to hosting btw? ne izgleda kao carnet ip),


Kod:
[vsego@degiorgi ~]$ host www.math.hr
www.math.hr is an alias for okno.math.hr.
okno.math.hr has address 192.84.105.6
okno.math.hr has address 161.53.8.6


Od kad to nisu CARNetove adrese? Kotacici rade 100 na sat

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
a da sve osobne stranice ostanu na starom da se ne polomi nekoliko tisuca linkova sirom hrvatskog interneta jer je neki admin dobio super ideju Rolling Eyes


Linkovi uglavnom ovise o URLu, a ne o IP adresi. Cool Za koji dan, kad se DNSovi propagiraju, stvari ce proraditi. Cool

Mene vise smeta sto Error 404 stranica ne daje obavijest o promjeni ili cak link na odgovarajuci dokument unutar web.math.hr... Sad

#18:  Autor/ica: GordanLokacija: Zagreb PostPostano: 15:33 pet, 11. 11. 2005
    —
vsego (napisa):
Mene vise smeta sto Error 404 stranica ne daje obavijest o promjeni ili cak link na odgovarajuci dokument unutar web.math.hr... Sad

eh, a znaš li ti kako je teško na IISu promjenit error page. nije ti to samo tako Twisted Evil

#19:  Autor/ica: Grof PostPostano: 14:11 sub, 12. 11. 2005
    —
Ima hrpa free CMSova na netu.

http://www.clueful.com.au/cgi-bin/cmsdirectory/browse/Products:Free%20systems

Jedini razlog koji vidim u koristenju komercijalnog proizvoda je mogucnost da dodjete kod tipa koji vam je to prodao i kazete "ej, to meni ne radi, a platio sam da radi".

#20:  Autor/ica: CrniLokacija: Zagreb PostPostano: 23:59 uto, 15. 11. 2005
    —
Od silnih kopjuteraša, hakera, web-dizajnera, ovakvih i onakvih programera i štatijaznam, dati nekim tam firmama da ti rade stranicu. Mislim da se može očekivati još podsmijeha starih rivala FER-ovaca. Tužno. Sad



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin