fuzzy logic library
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: fuzzy logic library Autor/ica: venovako PostPostano: 20:42 ned, 13. 11. 2005
    —
Možda OT, ali u nedostatku inspiracije za drugi podforum pitam ovdje.

Je li možda netko u posjedu kakvog library-a za fuzzy logic (ili barem linka na istog)? Može biti bilo koji C-oliki (in order of preference: C++, C#, Java, C, ...) binding, po mogućnosti platformski (as in: Windows, Linux...) neovisan. Moji googlajući poduhvati neslavno su propali.

Preciznije, trebam dovoljno općenit library uz pomoć kojeg mogu složiti simulaciju jednostavnog fuzzy kontrolera. Takav postoji za Mathematicu, no želim nešto što mogu uklopiti u izvršni kod, a da ne traži MathLink i dostupnost Mathematica kernela. Također, paketi za Matlab mi ne odgovaraju jer primjerak tog softvera ne posjedujem.

Naravno, odgovori tipa "napiši sam" su oni koje želim izbjeći, premda mi to ne gine ako odnekud ne iskrsne spasonosan hack.

Mjerljivo (alias materijalno) zahvalan osobi koja ponudi zadovoljavajuće rješenje,

#2:  Autor/ica: venovako PostPostano: 9:53 sri, 16. 11. 2005
    —
Evo, da sam sebe zbog strasne lijenosti popljujem, nisam proguglao najocitiji moguci upit, a da jesam, dobio bih ovaj link: http://ffll.sourceforge.net/ pa neka tu stoji, za one koji ce imati slican problem.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin