impresije s pismenog
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)

#1: impresije s pismenog Autor/ica: lhranjec PostPostano: 14:21 sri, 23. 4. 2003
    —
bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..

#2:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:27 sri, 23. 4. 2003
    —
znaci velis bolje su sa vegetom, morat cu to probat. Ali nije to za ispite, treba to neka konkretna hrana (cevapi)

#3: Re: impresije s pismenog Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:21 sri, 23. 4. 2003
    —
lhranjec (napisa):
bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..


Ako ti prijedlog prodje (uz Guestov Cevap-anex Wink), ja cu dezurati na svakom pismenom, pa neka nose i meni... Very Happy Very Happy Very Happy

#4:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 0:16 pet, 16. 5. 2003
    —
Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?

#5:  Autor/ica: lhranjec PostPostano: 18:00 sub, 17. 5. 2003
    —
Martinab (napisa):
Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?


hmmm.. mislim da bi ipak bilo bolje mjenjati bodove s _kolokvija_ za kokice... ja bi se osobno sigurno vise potrudio na klokvijima Smile

#6:  Autor/ica: Freddy ScollnicLokacija: Zanzibar PostPostano: 20:42 pon, 19. 5. 2003
    —
Luka ti stvaro uvijek imas neke lude ideje, ali ih ja i uvijek podrzavam... pa naprijed kokice...



Forum@DeGiorgi -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin