futbal
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: futbal Autor/ica: goranm PostPostano: 22:37 pon, 19. 5. 2003
    —
hoce li forumasi sloziti neku ekipu za futbal pa da vidimo na kaj se trose tolke pare il cemo ga bojkotirati?

#2: ah ti grubi muski sportovi... Autor/ica: dudoLokacija: Saiya-jin planet PostPostano: 23:04 pon, 19. 5. 2003
    —

ajme koljko informacija u jedbnoj recenici...
redom.
kakve veze imaju forumasi s parama? osim onima koje proizvodi njihovo vlastito tielo...
i kak se to vidi iz slaganja ekipe?
i...
zar se futbal ne bojkotira radi futbala?
i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija.... uvijek se taj futbal negdje gura, da bar ima sarma...al ono...
zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo!
u svakom sl. osjecam se totalno Confused
zuj zuj...

al uvjek cu se s osmjehom na ... licu ... sjetiti onog futbala kad sam bio na trecoj i kad smo matak i ja igrali u zemskoj ekipi. u suknjama. bome ni je bi lo lako...
prezivio sam s cetri sava na bradi...totalni poraz za moju zenstvenost...
ah...
obavezno me zovite ako mozemo to ponovit...
Smile

#3:  Autor/ica: goranm PostPostano: 23:18 pon, 19. 5. 2003
    —
Znam da me nisi razumio pa ću ovaj puta pisati pravilno i sa svim dijakritickim znakovima. Dakle, ponavljam :

Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.

#4: grubi sprtovi, tejk tu! Autor/ica: dudoLokacija: Saiya-jin planet PostPostano: 23:35 pon, 19. 5. 2003
    —

a bice turnir??
dobro, nisam znao, bas me i ne ma na fackxu lejtli...

mislis da je teorecki moguce da forum ima svoju ekipu? ok. moze.
ces ti igrat?
(samo reci da, nisi na vjencanju)
i dalje mi nije jasno kak ces provjeravat kamo idu nofci osim ako se ne ogranizira dva slepera pive za sve sudionike...
hm... izgleda da mi ni ti nesto...kriticki znakovi nisu pomogli i dalje sammutav,al nemA vezze...
trudicu se evo iz petnih zila (kakav je ovo izraz, jel iko ikad vidio zile u petI????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
kad je uopste taj turnircic?

i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir... sa modificiranim pravilima, dodanim blatom i dopustenoj prticipacija samo djvojkama u bikiniju. al svejdno je prajd!
idem sad. bolje.


#5: Re: ah ti grubi muski sportovi... Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 23:43 pon, 19. 5. 2003
    —
dudo (napisa):
i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija....


Ja sam za! Samo trebamo loptu. Hmm... Morat ćemo improvizirat. Što je najsličnije rugby lopti?...

dudo (napisa):
zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo!


JEEE!!! To bi bilo divno! Let's get it on! (Pa evo ima nas, ti, ja, Alex i neki asistenti ak se ne varam, mozda i Tomicu nagovorimo, a i Rudi bi valjda bio za. A Vjeko, pa da, on je najopasniji! Baš bi nas i neka cura mogla doc malo istuc (Možda da pozovemo Godzzilu s Medicine(ak je se sjecas))).

Dudac, nas kaj sam otkril, baza paviljončića na Zrinjevcu je oktagon. Tam bi mogli jedan UFC bacit. Al bi prvo trebali rastjerat malu djecicu koja tamo igraju gore spomenuti futbal.

#6:  Autor/ica: goranm PostPostano: 23:52 pon, 19. 5. 2003
    —
dudo (napisa):

a bice turnir??
da
dudo (napisa):
ces ti igrat?
ako forumasi odluce sloziti ekipu onda da
dudo (napisa):
????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
mislim da muski i zenski mogu igrati zajedno
dudo (napisa):
kad je uopste taj turnircic?
turnir je 31.5. a prijave traju do 30.5.
dudo (napisa):
i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir

nisam nikaj izbjegao jer sam samo pojasnjavao svoj post, ali cini se ko dobra ideja.....

#7:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:12 uto, 20. 5. 2003
    —
Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)

Mogli bi razviti novu taktiku napada: jedan ima loptu, ja i Dudač idemo ispred napadača i mičemo/gnječimo #Bluegrab obranu, a ostali brane tog jednog sa strane.

HMM??? Kaj velite, mogli bi je zvati tenk napad ili UFC napad. Mozda bi zainteresirali ljude za nas pride turnir.

BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije. Twisted Evil

#8:  Autor/ica: goranm PostPostano: 0:40 uto, 20. 5. 2003
    —
steelworker (napisa):
Tak da sam ja isto za

kul..znaci dvojica zasad i to sa taktikom

steelworker (napisa):
BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije.

bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...

#9:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:52 uto, 20. 5. 2003
    —
Dva prijedloga:

Lord Sirius (napisa):
bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...


1. Vrbujte vampirusu koja nosi spajkse #Vamp

Lord Sirius (napisa):
Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA?


2. Ime ekipe... DeGiorgians... Very Happy

#10:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 14:47 uto, 20. 5. 2003
    —
Hej Dudo (i ostali naravno) - kazes da ti je u sjecanju jos uvijek onaj turnir od prije 2 godine...e pa ja kao kapetanica one ekipe imam prijedlog da 'Mali prst' ponovno zaigra...ne mora u identicnom izdanju, ali baza (djevojke u suknjicama) bi bila pozeljna...ajde, ajde idemo igrat nogac Razz
mislim da bi i asistentichi mogli skupit ekipu...neki bi se jako rado suceljavali s nama Laughing
a onda i forumaši...ajme bit će teško #Fadeing color

#11:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 18:36 uto, 20. 5. 2003
    —
Taj turnir prije dvije godine je svima ostao u lijepom siječanju Smile
Pogotovo zokiju, koji je zabio asistentima gol (ja mislim da je to bio jedini takav Smile)
I "ženska" ekipa nije bila za odbcit Laughing

#12: uuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuu!!! Autor/ica: dudoLokacija: Saiya-jin planet PostPostano: 18:42 uto, 20. 5. 2003
    —

aaa Razz odaziv!
to je sve odlicno, samo ja bas ne znam smijem li se upustat u takve stvari prije europskog. definitivno ne smijem onako orno hladit grlo pivom ko prie dvie godine... Crying or Very sad joj kad se samo sietim kak je matak izveo one skarice u suknji, na betonu, i strgao se...al nije nis osjetio:D
prekrasno!
dobro. pitaj staru ekipu oce igrat i ja sam valjda in. a asistentiche cemo razvalit. sve cemo ih razvalit. i ot najvise sebe! kao i prie dvie godine!
Very Happy Very Happy Very Happy

i da, mi smo neki presjek forumasa i zemske ekipe. ocemo mi bit zemska forumska ekipa ili samo zemska?
de-gi-ORGIJE...
Very Happy Very Happy

#13:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 20:49 ned, 25. 5. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):

Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.


Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!

Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!
A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda? I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio? Budimo precizni ubuduće!

#14:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 20:52 ned, 25. 5. 2003
    —
steelworker (napisa):
Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)

SUMA ne organizira taj turnir! Tak da ti niti ne mogu reći dal smiješ igrat ili ne. Dakle, smiješ igrat.

#15:  Autor/ica: goranm PostPostano: 22:25 ned, 25. 5. 2003
    —
Ivančica (napisa):
Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!


znaci pridruzeni organizator samo gleda?

Ivančica (napisa):
Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!

ajme hereze...

Ivančica (napisa):
A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda?

ne zanima me

Ivančica (napisa):
I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio?

još uvijek me ne zanima

Ivančica (napisa):
Budimo precizni ubuduće!

da je ovo icq, bila bi prva osoba koja bi mi letila na ignore listu

#16:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:42 ned, 25. 5. 2003
    —
Ivančica (napisa):
Tak da ti niti ne mogu reći dal smiješ igrat ili ne. Dakle, smiješ igrat.


Primijecujem li samo ja ovdje kontradikciju? Laughing

Ivančica (napisa):
Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!
Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!


Hmmm... Ako vas smatraju lopovima zato jer vas netko mijesa sa SZ PMF-MO, onda ispada da su u SZ PMF-MO lopovi. Shocked Pazi malo sta pises i ne vrijedjaj ljude na Forumu... Mad Bar ne vise nego sto to radis svojim uobicajenim "Pisem xxxx i rugam se svima koji me shvacaju ozbiljno" postovima...



Eto, da ne kazete da ne cenzuriram i samoga sebe... Twisted Evil

#17:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 22:46 ned, 25. 5. 2003
    —
Ej, ljudovi.
A ne mislite li vi da imamo dovoljno topika o tome kak je suma super tamo na ozbiljnom ćumezu?
ajte se tamo preorjentirajte i ostavite ovaj topik ovak kak je...

#18:  Autor/ica: goranm PostPostano: 17:33 pon, 26. 5. 2003
    —


ivančice, C'Tebo je lijepo rekao da se ostavi ovaj topik kakav je...tvoja razmisljanja su prebacena u topic nepristranost, a svaki drugi topik koji nece imati prevelike veze s futbalom ce takode biti na prikladno mjesto prebacen

#19:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 16:54 sri, 28. 5. 2003
    —
i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne? A 'mali prst'...dudo igramo li? i tko ce u ovaj sastav?
koliko sam cula prijave su do petka... koliko ekipa se prijavilo? tko sve igra....dajte informacije!!!!

#20:  Autor/ica: goranm PostPostano: 17:55 sri, 28. 5. 2003
    —
Astrea (napisa):
i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne?

to i mene zanima...paaa..imamo li?



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin