Usmeni kod prof. Cerina
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Metrički prostori

#1: Usmeni kod prof. Cerina Autor/ica: Gost PostPostano: 20:34 sub, 25. 2. 2006
    —
Profesor nije ispredavao cijelu skriptu, ali sam cuo da svejedno sve pita. Je li to istina?
I kako izgleda taj usmeni? Odgovaramo jedno po jedno, ili svi zajedno, u ucionici, u kabinetu, kako?
Hvala u ime svih nas koji moramo vizualizirati usmeni da bi umanjili strah. Smile

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:43 sub, 25. 2. 2006
    —
Ja sam bio jedini na usmenom, pa smo svejedno bili u ucionici (cini mi se 201) Arrow zakljucujem da i inace pita u ucionici. Cool

Inace, profesor je ugodan ispitivac. Very Happy Inzistira da znas kako spada, ali ti nece "skociti za vrat" ako negdje fulas. Cool Upozori te, mozda malo i hintira... dovoljno da pokrpas slucajnu gresku, ali nedovoljno da te "spasi" ako ne znas (ili krivo znas). Smile

Sretno na ispitu! Very Happy

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:58 sub, 25. 2. 2006
    —
Ovo je bilo brzo! Smile Hvala!

Ako ima netko iskustva odgovaranja u kabinetu, nek napise da me razveseli malo Very Happy

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:49 sri, 13. 9. 2006
    —
Bi li se nekom dalo napisati dojmove s nedavnih usmenih ispita? Smile

#5: usmeni Autor/ica: Zvijezda PostPostano: 12:14 uto, 10. 10. 2006
    —
Ucinilo mi se zanimljivo napisat kako ljudi nemaju dojmove s usmenih kad nemaju problema s kolegijem. Pogledajte samo UVIS i jos neke svima dobro poznate kolegije..... Nekakvom klimavom indukcijom zaključujem da je profesor jako ugodan na usmenom i da ne radi ljudima probleme. Naravno ne umanjujem time vaznost ucenja ali naglasavam da se u ovom kolegiju onda isplati ulozeni trud(kao i u vecini drugih). Sretno!!!

#6:  Autor/ica: Lara PostPostano: 18:04 sri, 24. 1. 2007
    —
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...

#7:  Autor/ica: hermione PostPostano: 18:07 sri, 24. 1. 2007
    —
Lara (napisa):
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...

Koliko sam ja upoznata, od kolega koji su to slusalo lani, prof. je pitao i onaj dio skripte koji nije stigao ispredavati. No, mozemo ga to ionako jos priupitati za 100 postotnu informaciju u ponedjeljak na predavnjima! Capa

#8:  Autor/ica: Mishika PostPostano: 20:24 sri, 31. 1. 2007
    —
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.

#9:  Autor/ica: hermione PostPostano: 8:07 čet, 1. 2. 2007
    —
Mishika (napisa):
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.

Nije ispredava zadnjih 30-etak stranica, ali to nista ne znaci jer profesor ionako pita cijelu skriptu. Rolling beba

#10:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:49 pon, 5. 2. 2007
    —
da li netko zna kada bi mogao biti usmeni od prvog roka? koja je sansa da bude ovaj tjedan?


kako izgleda usmeni? da li postoje neka standardna pitanja koja se vrte?

#11:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:45 ned, 11. 2. 2007
    —
Da li profesor na usmenom pita onaj dio iz skripte koji se bavi nepovezanoscu,tj nula dimenzionalnim prostorima, i slicno?

#12:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:15 pon, 12. 2. 2007
    —
mislim da je taj dio oznacen sa oznakom 5, pa znaci da pita to samo za 5

#13:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 13:39 uto, 13. 2. 2007
    —
kakva je procedura za kolokviste? ima li neki popis usmenih, treba li doci na dogovor, poslat mail? hvala!

#14:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:10 sri, 14. 2. 2007
    —
trebas normalno prijavit prek studomata pismeni
a onda se valjda nekak dogovorit za usmeni s prof (ili kod njega ili mailom)

mislim da to tak ide:)


kak je na usmenima? jel bio tko vec? kakva se pitanja vrte?

#15:  Autor/ica: TvrtkoLokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225 PostPostano: 20:42 sri, 14. 2. 2007
    —
Prijavis ispit preko studomata. Cekas pismeni i onda kad dodju rezultati, vidis kad su usmeni. Kolokventi odgovaraju skupa s onima s pismenog.

Usmeni je OK. Pita te tri pitanja ti odgovaras na njih i to je to. Usmeni moze biti i u pismenom obliku samo danas prof. nije mogao naci pitanja da nam ih podijeli, pa smo odgovarali jedan po jedan usmeno.

#16:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:54 sri, 14. 2. 2007
    —
a kakvim pitanjima je rijec? moze koji primjer?

#17:  Autor/ica: vkojic PostPostano: 20:57 sri, 14. 2. 2007
    —
Evo, ja sam danas bio na usmenom.
Profesor me pitao sljedece: kad kazemo za funkciju da je uniformno neprekidna, primjer takve, primjer fje koja nije takva (naveo sam standardan primjer f:<0,1]->IR, f(x)=1/x, i trebao pokazati da f,dakle, nije uniformno neprekidna), zatim, je li kompozicija uniformno neprekidnih fja uniformno neprekidna fja (dokazati to), Banachov teorem o fiksnoj tocki, te kako definiramo produkt topoloskih prostora (reci sto je topologija tako dobivenog prostora).
Eto, profesor nas je ispitivao u ucionici, svakoga posebno (bez publike), i sve u svemu bilo je vrlo ugodno, kao i sam profesor.
Neka pitanja koja su imali drugi ljudi (nisam zapamtio sve): sto je zatvarac, teorem Kuratowskog, dokaz Teorema 29.2., povezanost segmenta,dokaz Bolzano-Weierstrassovog teorema...

Sretno! Smile

#18:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:33 pet, 16. 2. 2007
    —
puno hvala! Wink

ak znate jos koje pitanje slobodno nadopisite Wink

#19:  Autor/ica: LSSDLokacija: SD CN PostPostano: 12:18 uto, 20. 2. 2007
    —
Ja sam isto odgovarala na prvom roku i pitao me je:
primjere omedjeng metrickog prostora,potpuno omedjenog,omedjenog i povezanog,omedjenog sa beskonacno mnogo elemenata,i mislim da je to sve sto se tice primjera. Da, pitao me je i sto mogu reci o metrickom prostoru ako je metrika na njemu jednaka 0.
Zatim, da dokazem teorem da je metrika na kompaktnom skupu potpuno omedjena, i da dokazem da je neprekidna funkcija na kompaktu i uniformno neprekidna.Very Happy
To je bilo to, sretno svima na drugom roku!Smile

#20:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:33 sub, 24. 2. 2007
    —
Imam jedno pitanjce u vezi usmenog kod prof. Cerina : jel netko zna bi li se moglo s 58 bodova dobit cetiri na usmenom ? Shocked (a da se ne uci one cjeline za 5, nepovezanosti i sl.)



Forum@DeGiorgi -> Metrički prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 4.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin