PHP
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> UNIX administracija

#1: PHP Autor/ica: TonciLokacija: Split PostPostano: 15:11 pon, 25. 11. 2002
    —
Ja imam jedno pitanje koje ne znam gdje bih postavio, pa mozda netko ovo procita i bude znao odgovor.

Dakle, mene zanima mogu li se na student.math.hr pisati PHP skripte i ako mogu, sto trebam napraviti da bi mi to proradilo Question

#2: Re: PHP Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:05 pon, 25. 11. 2002
    —
Tonci (napisa):
Ja imam jedno pitanje koje ne znam gdje bih postavio, pa mozda netko ovo procita i bude znao odgovor.

Dakle, mene zanima mogu li se na student.math.hr pisati PHP skripte i ako mogu, sto trebam napraviti da bi mi to proradilo Question


Pisati mogu. Izvoditi ne mogu. Sad Nikakav server-side scripting nije moguc. Mad

#3: Re: PHP Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 17:37 uto, 26. 11. 2002
    —
Kmek. Zake to ? Ono mislim ako neko si oce napravit site u php.u onda je banana. Znam da se na visim godinama radi php. Kaj si time ? Di se to vrti i drzi? U biti svrha studenta je samo dole za termove i to je to kolko sam skuzio Wink)))

#4: Re: PHP Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:49 sri, 27. 11. 2002
    —
fly (napisa):
Kmek. Zake to ? Ono mislim ako neko si oce napravit site u php.u onda je banana. Znam da se na visim godinama radi php. Kaj si time ? Di se to vrti i drzi? U biti svrha studenta je samo dole za termove i to je to kolko sam skuzio Wink)))


Smile Pitao sam nadlezne (cit. seficu RCa). Najbolje je da odes k njoj (doc. G. Nogo) i zamolis ju da se to doda. Ispitaj prvo koliko ljudi bi to efektivno htjelo (mozes i mene ubrojati Wink) i dobro argumentiraj zahtjev.

Sretno!

#5: PHP Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 19:10 sri, 27. 11. 2002
    —
Vrlo rado al prvo moram skupit hrabrosti da joj uletim za predrok Wink pa ono mogu li ic na predrok ? NE? a jel moze se na studentu slozit php Wink))

#6: Re: PHP Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:54 sri, 27. 11. 2002
    —
fly (napisa):
Vrlo rado al prvo moram skupit hrabrosti da joj uletim za predrok Wink pa ono mogu li ic na predrok ? NE? a jel moze se na studentu slozit php Wink))


Nije ona tako opasna; dapace, moja iskustva (kao studenta) su skroz pozitivna. Smile

Samo..... nije li prosao rok za prijavu ispita za predrok Question

#7: Re: PHP Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 22:13 sri, 27. 11. 2002
    —
[quote="vsego]
Nije ona tako opasna; dapace, moja iskustva (kao studenta) su skroz pozitivna. Smile

Samo..... nije li prosao rok za prijavu ispita za predrok Question[/quote]

Vish Vish .. Dobro pitanje ... iam neki feel da je . . .



Forum@DeGiorgi -> UNIX administracija


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin