2. kolkvij?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: 2. kolkvij? Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 12:39 ned, 8. 6. 2003
    —
Sta ce sve biti na kolokviju? I oni programi s vjezbi, od kojeg do kojeg da proucim?

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:34 ned, 8. 6. 2003
    —
Matko tu d reskju! Very Happy

Matko Botincan (napisa):
Na drugom kolokviju bit ce sve ono sto se (na)ucilo na kolegiju nakon prvog kolokvija – okvirni pregled gradiva moze se vidjeti na http://web.math.hr/~mabotinc/c.

Sto se tice programa s vjezbi, to znaci da treba prouciti programe pocevsi od 5-ih vjezbi zakljucno do 13-ih (odnosno rijec je o programima koji nose brojeve 29-80).

Nismo jos sastavili zadatke za kolokvij, no, svakako mogu reci da treba obratiti paznju na: rad s funkcijama, pointere, stringove, structove & vezane liste, datoteke.


Hvala Matku u ime Forumasa! Smile

#3:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 19:06 pon, 9. 6. 2003
    —
e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?

#4:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 22:18 pon, 9. 6. 2003
    —
Psy (napisa):
e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?


koliko ja znam, rekli su da ce skala bodovanja biti slagana za 200 bodova, ne za 215, koliko ih zbilja ima...
dakle, po mojoj pretpostavci i vise manje uhodanim nepisanim pravilima, 100 bodova je prolaz...

#5: Bodovanje na kolokviju iz C-a Autor/ica: Matko PostPostano: 23:10 uto, 10. 6. 2003
    —
Bok ljudi!

Samo kratki komentar vezan uz bodovanje na kolokviju iz C-a. I drugi kolokvij ce nositi 115 bodova (dakle, bit ce 15 dodatnih extra bodova), sto znaci da ce teoretski maximum broja bodova s oba kolokvija iznositi 230 bodova.
Bodovna skala za ocjene bit ce slozena za 200 bodova, pa je onda broj bodova koji vam trebaju za prolaz (ili neku odredjenu ocjenu) potrebno racunati obzirom na tu skalu (naravno, prema "vise manje uhodanim nepisanim pravilima").

Lijepi pozdrav,
Matko Botincan

#6:  Autor/ica: GordanLokacija: Zagreb PostPostano: 15:48 sri, 11. 6. 2003
    —
e da su ti ekstra bodovi i iz ostalih kolegija........ Confused

PS neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti Very Happy Very Happy

#7:  Autor/ica: krcko PostPostano: 17:53 sri, 11. 6. 2003
    —
Na Elementarnoj i jesu (samo sto se tako ne zovu). Za prolaz trebas 50 od 120, dakle 41.7%. Na C-u ti je prolaz 100 od max. 230, dakle 43.5%. Na pismenima najcesce za prolaz treba skupiti 45%.

#8:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 22:03 sri, 11. 6. 2003
    —
Ermmm....na sta da posebno obratimo paznju? kakav tip programa ce biti na kolokviju? c'mon ppl , help, moram skupit 17 bodova za prolaz ....make it happen!

#9: bodovi za prolaz Autor/ica: Gost PostPostano: 23:35 sri, 11. 6. 2003
    —
dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%


I. Nakic

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:54 sri, 11. 6. 2003
    —
Gordan (napisa):
neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti Very Happy Very Happy


A neki bi trebali cijeniti trud asistenata, a ne zvocat za sitnice. Twisted Evil

Zahvaljujem Matku i Ivici da su se pridruzili. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Za neupucene... Forum spada u nesluzbene aktivnosti - dakle ovisi o cistoj dobroj volji sudionika. Confused

I. Nakic (napisa):
dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%


Shocked

#11:  Autor/ica: Bad1 PostPostano: 8:03 pet, 13. 6. 2003
    —
Znaci sad i i mam sanse. Fali mi jos kojih 50 bodova.
Eh, kad bi jos netko to napisao umjesto mene.....

Psy, tebi ce sigurno faliti vjezbe od cetvrtka kad si OTISAO! Twisted Evil



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin