A4?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture

#1: A4? Autor/ica: Gost PostPostano: 11:04 uto, 9. 5. 2006
    —
Smije li se na kolokviju imat papir s fomulama, bolje rečeno teoremima korištenim na vježbama? Bilo bi lakše da ih ne moramo sad učit sve...

#2:  Autor/ica: CrniLokacija: Zagreb PostPostano: 19:24 uto, 9. 5. 2006
    —
Kaj će ti? Pa tih formula i nema tak' puno.

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:19 uto, 9. 5. 2006
    —
Pitanje nije bilo što će mi nego smije li ih se imati ili ne. Ako te baš zanima, lakše mi se koncentrirat na zadatke kad imam podsjetnik pred nosom a ne moram se prisjećat. Onda, smije li se ili ne?

#4:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 9:18 sri, 10. 5. 2006
    —
Jezus, chill out. Nema potrebe skakat jedan drugom za vrat. Ja mislim... Pa, mislim da vam zapravo ne trebaju, a JAKO ne zelim da imate rijesene primjere sa sobom na kolokviju. Al ak mi uspijes tu napisat tri formule i teroema koji ti trebaju a koji nisu samo rijeseni primjeri (tipa, jezgra homomorfizma je podgrupa), uvjerit ces me da smijete (ps. Sylovljevi tmi i tmi o izomorfizmu se ne broje jer su u gradivu koje ne ulazi u prvi kolokvij).

Question Zakaj to nisi pitao/la na vjezbama ili ranije da se mogu svi informirat a ne samo oni koji prate forum?

#5:  Autor/ica: zeix PostPostano: 9:49 sri, 10. 5. 2006
    —
Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.

#6:  Autor/ica: hermione PostPostano: 10:41 sri, 10. 5. 2006
    —
zeix (napisa):
Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.

Da, u 102 trebaju biti na polici ....i to u rozom fasiklu na kojima pise Martina....

#7:  Autor/ica: zeix PostPostano: 13:17 sri, 10. 5. 2006
    —
Upravo sam ih kopira i vratija u 102, tako da se zna



Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin